Wat reacties op verschillende mensen:
omdat het de bedoeling van de fabrikant 'verziekt'.
Microsoft immers, heeft nooit de XBOX uitgebracht voor dit doeleinde, en dus zullen ze alles behalve blij zijn met het feit dat men zomaar Linux op hun propietary kindje kan draaien.
Ja, en dat is onze zorg? Ik dacht het niet.
Intel en AMD (Ja, ook AMD) vinden het vervelend dat mensen hun CPU's overclocken (getuige steeds verdergaande anti-overclock-maatregelen). Maakt dit overklocken illegaal? Nee, Intel en AMD kunnen hoogstens de garantie laten vervallen als je overclockt.
ik zie Microsoft er voor aan om een EULA bijgesloten te hebben bij de XBOX waarin staat dat je gelicenseerd bent tot het gebruik van de hardware en bijhorende software, maar dat als Microsoft dat nodig acht (at it's sole discretion) Microsoft bevoegd is de licentie in te trekken. Het plaatsen van de MOD chip kan zo'n violation van License zijn.
Als je die EULA niet ondertekend hebt, is hij niet rechtsgeldig. Shrink-wrap licenses zijn in Europa herhaaldelijk ongeldig verklaard.
dat mag ook allemaal, maar je mag geen chip instaleren die de beveiliging van de hardware omzeild, en dat is niet eens zo raar...
Ook dat mag gewoon (behalve in Amerika - land of freedom). Je mag de aangepaste hardware echter (net als onaangepaste hardware btw) niet inzetten voor illegale doeleinden, zoals het spelen of kopieren van illegaal verkregen spellen.
Als ik een broodmes koop, is die bedoeld om brood mee te snijden. Ik mag daar ook niet zomaar een mens mee doodsteken. Je stelling van 'met iets wat je koopt mag je doen wat je wil' klopt dus van geen kanten.
Je vergelijking is enorm mank.
Zoals vaak genoeg gezegd in deze discussie: Je mag met goederen die jouw eigendom zijn doen wat je wil, mits je je houdt aan de geldende wetten. Één van onze wetten zegt dat je geen mensen mag vermoorden, dus dat mag óók niet met jouw broodmes.
Als je een kip bezit, en je wil die kip slachten met jouw broodmes, dan mag dat gewoon, ook al was het broodmes daar nooit voor bedoeld door de fabrikant.