Tor heeft een nieuw soort Tor-bridge geïntroduceerd in zijn browser waarmee gebruikers censuur kunnen omzeilen. Met de zogenoemde WebTunnel kunnen gebruikers die in gebieden met censuur wonen, alsnog verbinding maken met het Tor-netwerk.
Een Tor-bridge is een proxy met een Tor-node, waarmee gebruikers toch verbinding kunnen maken met Tor, zelfs als Tor-nodes worden geblokkeerd. Dergelijke censuur vindt bijvoorbeeld plaats in landen waar wordt geprotesteerd tegen autoritaire regimes. De bridges worden niet weergegeven in de openbare Tor-directory's en zijn vaak niet bekend bij partijen die censureren, waardoor ze niet geblokkeerd worden. In sommige landen worden bridges echter toch geïdentificeerd.
Daarom is nu WebTunnel geïntroduceerd, dat volgens Tor zelf bestand is tegen censuur. WebTunnel imiteert webverkeer dat via Https is versleuteld. De payloadverbinding wordt daarvoor in een WebSocket-achtige Https-verbinding verstopt. Daardoor lijkt het dat de gebruiker gewoon over internet surft en geen gebruik maakt van Tor.
De WebTunnel-bridge kan gebruikt worden door het bridgeadres op te halen en handmatig toe te voegen aan de Tor Browser op de desktop. Tor heeft daarvoor een handleiding gepubliceerd op zijn site. WebTunnel is ook te gebruiken in de Android-versie van de Tor Browser, door een nieuwe bridge te configureren en het bridgeadres toe te voegen.