Het lijkt erop dat de televisie-wereld alle klachten rond het kabelinternet van UPC ook heeft opgemerkt. Volgende week zal er in twee verschillende programma's aandacht besteed worden aan alle problemen die consumenten hebben met Chello. Het betreft Radar (10 oktober) en Breekijzer (12 oktober). Volgens UPC valt het echter allemaal wel mee. De grote meerderheid heeft helemaal geen problemen, vertelt een woordvoerder. Hoe groot de onvrede werkelijk is, kan je dus volgende week bekijken:
Het consumentenprogramma Radar van de Tros zendt op dinsdag 10 oktober een special uit rond alle problemen bij UPC. Centraal staan de klachten van gebruikers van de breedbanddienst Chello.
Er zal in ieder geval iemand van UPC aanwezig zijn tijdens de opname van het programma. Woordvoerder Joe Simmons van UPC erkent dat de provider een aantal zaken niet helemaal waarmaakt voor een 'bepaalde categorie mensen'. "Maar heel veel mensen zijn wel blij met UPC. Wij zouden wel eens willen zien dat de zwijgende meerderheid opstaat", aldus Simmons. Het lijkt erop dat UPC zo langzamerhand wat gefrustreerd raakt van alle klachten.
De Tros is niet de enige die Chello in het vizier heeft. Ook het redactieteam van Pieter Storms Breekijzer gaat aandacht besteden aan Chello. Op de site van Breekijzer staat momenteel een oproep aan ontevreden kabelgebruikers. Zij kunnen contact opnemen met de redactie.
Lees ook onze bron als je dat interessant vindt. Je vindt het artikel hier.