Dit weekend is er een uitgebreide storing in het ADSL netwerk van KPN geweest. Deze was blijkbaar voldoende groot dat XS4ALL (een van de twee dochterbedrijven van KPN die via de ADSL verbinding Internet Services mogen Providen), zich genoodzaakt ziet om een volledige maand abonnementsgeld terug te storten. Voor vele klanten van het door problemen geplaagde MxStream zal dit een mooie meevaller zijn:
Vorige weekeinde vond er een grote storing plaats in het MXstream netwerk. Veel klanten konden hierdoor geen verbinding meer leggen met internet.
XS4ALL betreurt dit incident ten zeerste. Hoewel XS4ALL op geen enkele wijze in staat was om deze storing in het MXstream netwerk te voorkomen of te verhelpen, willen wij toch de volledige verantwoordelijkheid op ons nemen en al onze ADSL-abonnees eenmalig een volledig maandbedrag teruggeven. Dat wil zeggen: 99 gulden als u een Basic ADSL abonnement hebt, of 175 gulden als u een Fast ADSL abonnement hebt.
XS4ALL neemt ook het KPN MXstream deel van de kosten op zich. Immers, als klant bij XS4ALL hoort u te kunnen vertrouwen op onze kwaliteit en dienstverlening, ook als wij zaken doen met derden. U kunt de terugboeking uiterlijk 6 oktober verwachten op uw bank- of girorekening.
[...]
Vanaf maandag 2 oktober worden bovendien de openingstijden van de MXstream service desk doordeweeks uitgebreid. De desk is dan bereikbaar van maandag tot en met vrijdag van 08.00 tot 22.00 uur.
Wij vertrouwen erop dat deze aanzienlijke verruiming van de openingstijden een belangrijke verbetering betekent van de dienstverlening. Wij bieden u onze oprechte excuses aan voor deze storing en eventueel ander ongemak de afgelopen maanden, en hopen dat u samen met ons de komende maanden daadwerkelijke verbeteringen ziet in de kwaliteit van uw ADSL-verbinding.
localhost stuurde ons de link.