Star Wars: Battlefront krijgt een open bèta. De test gaat begin oktober van start op de PlayStation 4, Xbox One en Windows en bevat de Walker Assault on Hoth en Survival Mission on Tatooine. Daarnaast zal een nieuwe gamemode genaamd Drop Zone in de bèta zitten.
In Walker Assault on Hoth nemen twee teams van 20 het tegen elkaar op. Spelers kunnen zowel voor de Rebels als voor de Empire spelen. Daarnaast zijn ook de rollen van Luke Skywalker en Darth Vader aan te nemen. Volgens Dice houdt Survival Mission on Tatooine in dat twee spelers als Rebels de taak hebben om golven van Imperial forces af te houden. Aan de beschrijving te zien, zijn de Imperial forces hier bots en spreekt Dice dus van een horde mode. Over de Drop Zone-gamemode maakt Dice later meer bekend.
Tegelijkertijd kondigt Dice de Battlefront Companion Experience aan. Dat behelst onder andere een online kaartspel genaamd Base Command. Met het kaartspel kunnen spelers in-game krediet verdienen waarmee ze onder andere wapens en Star Cards kunnen vrijspelen. Ook kunnen spelers hun statistieken controleren en die van vrienden, de uitrusting en het uiterlijk van hun characters aanpassen, en een friends list bijhouden. De Companion Experience zal tijdens de bèta op StarWarsBattlefront.com te vinden zijn en kort voor de release komt er een iOS- en Android-app met dezelfde functionaliteit. Op 20 november komt de game uit voor Xbox One, PlayStation 4 en Windows. Voor inschrijving voor de bèta is geen pre-order nodig en er zit geen maximum aan het aantal inschrijvingen. Registraties voor de bèta zijn nog niet geopend.