De Pebble Time-smartwatch is in de voorverkoop gegaan. Het slimme horloge krijgt een adviesprijs van 249 euro. Dat is aanmerkelijk meer dan de Amerikaanse adviesprijs van 199 dollar, omgerekend 175 euro, met btw is dat 211 euro.
De smartwatch is alvast te bestellen via de officiële website van Pebble en een aantal webwinkels. Het is onduidelijk wanneer de Pebble Time precies geleverd zal gaan worden, al werden al wel smartwatches verstuurd naar backers van de Kickstarter-inzamelingsactie. Daarnaast ligt de europrijs aanmerkelijk hoger dan de Amerikaanse prijs.
De Pebble Time heeft een kleurenscherm dat 64 kleuren kan weergeven. Dankzij e-paper-technologie is het energieverbruik van het display aanzienlijk lager dan dat van led- en oled-schermen. Pebble claimt een accuduur van circa zeven dagen. Het slimme horloge is waterdicht en 20 procent dunner dan de eerste Pebble. Ook heeft het horloge een microfoon gekregen.
Tijdens de inzamelingsactie op crowdfundingsite Kickstarter wist Pebble 20.338.986 dollar, omgerekend 18,7 miljoen euro, op te halen voor de Time-smartwatch. Daarmee kreeg Pebble een nieuw Kickstarter-record in handen.