Software-update: Python 3.10.1

Python logo (75 pix)Python is een objectgeoriënteerde programmeertaal die kan worden gebruikt om eenvoudige tot complexe, platformonafhankelijke applicaties te ontwikkelen. Het is in de jaren negentig ontworpen door Guido van Rossum, die destijds in Amsterdam voor het CWI werkte. Guido was als BDFL betrokken bij de ontwikkeling van Python. Hij heeft daarnaast voor Dropbox gewerkt, ging daarna met pensioen en toen dat niet echt beviel, ging hij aan de slag bij Microsoft. In deze eerste update voor versie 3.10.0 treffen we ruim 330 verbeteringen aan.

Python 3.10.1 is available

I hope you like bug fixes, because we have a whole shipment of them! Python 3.10.1 is the first maintenance release of Python 3.10 as we have packed more than 330 commits of fixes and general improvements.

Python

Versienummer 3.10.1
Releasestatus Final
Besturingssystemen Scripttaal, Windows 7, Linux, BSD, macOS, Solaris, Windows Server 2008, Windows Server 2012, Windows 8, Windows 10, Windows Server 2016, Windows Server 2019, Windows 11
Website Python Insider
Download https://www.python.org/downloads/
Licentietype Voorwaarden (GNU/BSD/etc.)

Door Bart van Klaveren

Downloads en Best Buy Guide

07-12-2021 • 16:47

9

Bron: Python Insider

Reacties (9)

9
9
7
0
0
2
Wijzig sortering
Sorry, maar als je geen samenvatting geeft van de belangrijkste bug fixes kan je net zo goed geen artikel hier voor schrijven?
Changelog kan je hier vinden: https://docs.python.org/3.../changelog.html#changelog

Maar ja, kan misschien geen kwaad (al zal het niet zo simpel zijn om de "belangrijkste" eruit te kiezen)
In de regel is het belangrijk de nieuwe functies te noemen en daarnaast dat er een waslijst aan bugs zijn geplet. Bij deze zijn er blijkbaar geen nieuwe functies, blijft de bundel patches over.

Voor de meeste gebruikers is dit genoeg, we hoeven niet bang te zijn voor de nieuwe features en daar ook niet naar op zoek te gaan. Wel is het raadzaam het hele circus bij te werken.
Moet Guido elke keer helemaal benoemd worden? Is niet dat die nog iets voor python doet.
Liever de verbeteringen opnoemen dan de CV van Guido.
Die samenvatting zit waarschijnlijk in een template voor Python entries, en een groot gedeelte van dit soort posts, zo niet alles, zal automatisch gegenereerd worden vanuit een atom feed ofzo.
Eens met de andere thread, als je niet linkt naar de inhoud van de update, changelog, bugfix lijst, whats new etc, waarom verdoe je dan je tijd? |:(
Eens, dit artikel is een misser.
"geen prijs bekend"

de laatste keer dat ik keek was die E 0,00
Ze heeft zelfs een pricewatch pagina: pricewatch: Python

Toegegeven, al enige tijd heeft alle software zo'n pagina. Handig, daar kan je 'abonneren' zodat je updates tussen de notificaties ziet.

Op dit item kan niet meer gereageerd worden.