Cookies op Tweakers

Tweakers maakt gebruik van cookies, onder andere om de website te analyseren, het gebruiksgemak te vergroten en advertenties te tonen. Door gebruik te maken van deze website, of door op 'Ga verder' te klikken, geef je toestemming voor het gebruik van cookies. Wil je meer informatie over cookies en hoe ze worden gebruikt, bekijk dan ons cookiebeleid.

Meer informatie

HP Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 2m - Prijzen

Prijs
Specificaties Fibre LC • 2m - Bekijk alle specificaties
  Vergelijk

Vind de webshop met de laagste prijs

Verfijn resultaten

Verzendmethode

Toon resultaten

Betaalmethode

Toon resultaten

Maximale levertijd

Toon resultaten

Prijsweergave

Toon resultaten

Locatie en afstand

Toon resultaten

Rechten bij kopen op afstand

  • Levering binnen 30 dagen
  • Veertien dagen bedenktijd
  • Twee jaar garantie

Meer informatie

SpareIT

Score: 4 (4)

42,35

54,39

Kostenoverzicht

Productprijs 42,35
Pakketpost Nederland 12,04
iDeal 0,-
Totaal 54,39

Bekijk

Centralpoint | zakelijk 1.900.000 ICT producten. GRATIS verzonden

Score: 2.5 (75)

54,45

54,45

Kostenoverzicht

Productprijs 54,45
Pakketpost 0,-
iDeal 0,-
Totaal 54,45

Bekijk

Amazon.de Gratis bezorgd v.a. 29|Nederlandse klantenservice

Score: 3.5 (62)

54,89

54,89

Kostenoverzicht

Productprijs 54,89
Pakketpost vanaf 29,- 0,-
iDEAL 0,-
Totaal 54,89

Bekijk

Max ICT B.V. Gratis verzending & 30 dagen bedenktijd 📅

Score: 3 (260)

59,14

59,14

Kostenoverzicht

Productprijs 59,14
Pakketpost tot 99,- 0,-
iDeal 0,-
Totaal 59,14

Bekijk

Megekko Vandaag voor 22:30 besteld, morgen in huis!

Score: 4.5 (2568)

64,95

68,90

Kostenoverzicht

Productprijs 64,95
Pakketpost 3,95
iDeal 0,-
Totaal 68,90

Bekijk

Azerty Op werkdagen voor 23.00 besteld, morgen in huis!

Score: 4.5 (1692)

68,90

68,90

Kostenoverzicht

Productprijs 68,90
Pakketpost Nederland vanaf 25,- 0,-
iDeal 0,-
Totaal 68,90

Bekijk

ACES Direct | zakelijk Gratis retour binnen 60 dagen.

Score: 4 (22)

95,59

95,59

Kostenoverzicht

Productprijs 95,59
Pakketpost 0,-
iDeal 0,-
Totaal 95,59

Bekijk

Informatique Al 8 jaar computerwinkel van het jaar !

Score: 4 (27)

94,-

95,99

Kostenoverzicht

Productprijs 94,-
Pakketpost vanaf 1,99
iDeal 0,-
Totaal 95,99

Bekijk

Servershop.co

Geen score (0)

94,50

118,70

Kostenoverzicht

Productprijs 94,50
Pakketpost 24,20
iDeal 0,-
Totaal 118,70

Bekijk

Prijsontwikkeling

Prijsgeschiedenis en populariteitstrend van HP Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 2m

Apple iPhone XS Red Dead Redemption 2 LG W7 Google Pixel 3 XL OnePlus 6T (6GB ram) FIFA 19 Samsung Galaxy S10 Google Pixel 3

Tweakers vormt samen met Tweakers Elect, Hardware.Info, Autotrack, Nationale Vacaturebank en Intermediair de Persgroep Online Services B.V.
Alle rechten voorbehouden © 1998 - 2018 Hosting door True