1. Laagste prijs
    Niet beschikbaar
    Prijsalert ontvangen zodra er een prijs is?
  2. Kenmerken | Gebruikersreviews
  3. Willen (5) Hebben (8)
Schrijf review

Reviews door gebruikers

Scoreverdeling

Gemiddelde gebruikersscore

4.5 van 5 sterren
5 van 5 sterren
21
4 van 5 sterren
16
3 van 5 sterren
1
2 van 5 sterren
1
1 van 5 sterren
0
Toon reviews van:
+1
Whiteshift
1 april 2015

Asus N56VZ-S4035V

Ik heb deze laptop ruim 2,5 jaar geleden aangeschaft voor mijn studie. In deze 2,5 jaar heb ik de laptop gemiddeld zo'n 4-5 uur op een dag gebruik maar alles functioneert nog steeds naar behoren. Naast school gebruik ik hem thuis ook om te gamen en dit werkt prima!

Pluspunten

  • Hoge prestatie's d.m.v. de i7 en nvidia gpu
  • Prima voor de gemiddelde games(Dota2, Just cause 2, Payday 2 ect.)
  • Hoge kwaliteit behuizing
  • Hoge kwaliteit audio
  • Gratis subwoofer

Minpunten

  • Matige draadloze netwerk adapter
  • Geen extra ruimte voor SSD(17" versie wel!)

Eindoordeel

4 van 5 sterren (Goed)
+1
dirkjesdirk
29 mei 2013

Asus N56VZ-S4035V

Even een review van mijn N56VZ-S4035V-NL. Over het algemeen zeer tevreden. Een paar kanttekeningen
Bouwkwaliteteit
De bouwkwaliteit is vrij goed, maar kan niet tippen aan mijn oude XPS m1530 van Dell. Daarvan zijn de scharnieren, klepjes en - niet te vergeten - het toetsenbord net wat robuuster. Ook het aluminium en plastic is wel wat dikker. Dat neemt niet weg dat de Asus - zeker in vergelijking met het huidige aanbod - niet slecht aanvoelt. Het toetsenbord (zonder verlichting) typt lekker weg. Echt HEEL VEEL beter dan het flimsy en verende toetsenbord van de n55.
Over de touchpad heb ik veel problemen gehoord. Die zou niet goed in de behuizing zitten. Bij mij is dat geen probleem. Het werkt ook naar behoren. Het ontbreken van...

Pluspunten

  • Beeldscherm
  • Prestaties met i7 en Kepler GPU
  • 4x USB 3.0
  • Geluid

Minpunten

  • Standaard matige wifi
  • Geen (cache)SSD
  • Geen mSATA-module

Eindoordeel

4 van 5 sterren (Goed)
+1
Stiggy
24 mei 2013

Asus N56VZ-S4195H

Ik was op zoek naar een lapop ter vervanging van mijn Dell M1530 (waar ik een SSD ingezet had en nog erg tevreden over was, maar helaas, hij ging kapot). Ik vind design belangrijk, en het moest qua prestaties een top apparaat zijn. Meer overwegingen in mijn aankoopadvies-topic: http://gathering.tweakers.net/forum/list_messages/1546001. Ik ben uiteindelijk voor deze N56VZ-S4195H gegaan. Als je deze ook wilt, let op, hij is alleen bij een beperkt aantal winkels (Paradigit, Computerland, ..) te krijgen. De S4195H heeft 8GB geheugen, er zijn erg veel versies van de N56 die allemaal wat verschillen in specificatie (er staan 18 versies in de pricewatch). Keuze is goed natuurlijk, maar persoonlijk vind ik het behoorlijk triest dat er...

Pluspunten

  • Leuk design, mooie laptop.
  • Goede performance (met SDD), aardige CPU (3630QM) en videokaart (GeForce GT650M met 2GB).
  • Goed en uitgebreid toetsenbord.
  • Erg goed geluid, ook zonder subwoofer. Maar met helemaal.
  • Full HD scherm, mat, erg helder (>400 nits).
  • Groot touchad met multi-touch.
  • Voldoende poorten (4 x USB 3.0 bijvoorbeeld), je kunt ook andere devices opladen via een USB poort terwijl de laptop in standby is.

Minpunten

  • Behuizing is plastic. Bij het wisselen van de HDD voor de SDD braken er al wat klemmetjes van het klepje dat over de bay zit.
  • Bovenkant mooi, maar erg gevoelig voor vingerafdrukken.
  • Accuduur niet heel erg lang.
  • Gemiddeld WiFi kaartje, geen 5GHz ondersteuning.
  • Subwoofer bromt licht bij scrollen of witte vlakken op het scherm.

Eindoordeel

4 van 5 sterren (Goed)
+1
davidberkouwer
15 mei 2013

Asus N56VZ-S4195H

Had deze laptop al een tijdje op het oog vanwege de goede specificaties. Een i7-3630 processor met een Nvidea 650m videokaart geven de performance die ik nodig heb voor mijn dagelijkse activiteiten. De laptop is dan ook zeker snel te noemen. Opstarten (van volledig uit naar volledig opgestart) duurt nog geen 20 seconden. In deze laptop word standaard een 7200 rpm hdd meegeleverd. Dus deze opstarttijd zonder ssd is bijzonder goed.
Ook het design van de laptop is ook goed doordacht. Het toetsenbord is volledig ge-integreert in de behuizing en de gaatjes waardoor het geluid van de speakers komt lopen daarin door.
Er word een externe subwoofer meegeleverd. Dit levert i.c.m. de ingebouwde speaker goed geluid. Ook zonder subwoofer staan mensen...

Pluspunten

  • Snel
  • Goed Full-HD scherm
  • Vga-aansluiting
  • Zeer goed geluid
  • Prima accuduur
  • Top design
  • Verlicht Toetsenbord

Minpunten

  • Relatief trage wifi-kaart
  • Ventilator is soms aanwezig
  • geen SSD

Eindoordeel

4 van 5 sterren (Goed)
+1
Buyskruit
5 augustus 2012

Asus N56VZ-S4022V

Als aankomend student was ik op zoek naar een laptop die ik zowel voor studie als voor een potje gamen kon gebruiken. Mijn oog viel op de Asus N56VZ S4022v, die ik voor €999,- bij Dixons verkregen heb. Voor zo'n prijs krijg je verbazingwekkend veel.
Waar ik het meest tevreden over ben zijn de prestaties van deze laptop. Met een i7 processor, 8GB 1600Mhz RAM en een Nvidia GeForce GT 650M kan deze laptop recente games goed aan. Dit gaat echter wel gepaard met een fikse warmteontwikkeling aan de linkerkant bij de koeling, maar zolang je daar niet gaat voelen merk je er vrij weinig van. Er is sprake van redelijk veel geluid van de koeling bij volle belasting.
De S4022v werd door velen bekritiseerd om zijn "lage kwaliteit" beeldscherm, maar...

Pluspunten

  • Goede prestaties
  • Backlit keyboard
  • Goed geluid
  • Blu-Ray speler

Minpunten

  • Veel warmte- en geluidontwikkeling bij maximale prestaties
  • Wifi-problemen
  • Slechte locatie audio-aansluitingen
  • Maar één FN-toets
  • Redelijk grote lader

Eindoordeel

5 van 5 sterren (Uitstekend)
0
Thelanorth
16 mei 2013

Asus N56VZ-S4215H

Ik heb deze laptop afgelopen februari nieuw gekocht voor 850 euro. Ik heb dit model gekozen omdat ik het een mooi ontwerp vindt hebben en voor de goede specificaties. Ik gebruik deze laptop voor schoolwerk maar ook voor games. En dankzij de NVidia GeForce GT 650m levert hij zeer degelijke prestaties. DIt zorgt echter wel voor een vrij hoge geluidsproductie
De opslag capaciteit van 750 GB is ruim voldoende. Dit is echter een HDD. Ondanks de snelle opstart tijden (25-35 seconden) zou het nog vele malen beter zijn als er een SSD in zou zetten. Dit ga ik dan ook binnnen kort doen.
Hiervoor moet ik helaas wel mijn oude HDD eruit halen of de optische drive eruit halen.
Helaas was er geen mogelijkheid meer deze laptop met windows 7 aan te...

Pluspunten

  • videokaart
  • processor
  • 4x usb 3.0
  • snelle opstarttijden
  • goed geluid (voor een laptop)
  • HDMI uitgang

Minpunten

  • geluidproductie videokaart
  • geen SSD
  • niet heel prettig toetsenbord

Eindoordeel

4 van 5 sterren (Goed)
0
Nark0tiX
1 oktober 2012

Asus N56VZ-S4035V

Het design is erg mooi, het is niet de meest platte laptop maar erg mooi en stevig.
Het scherm is mat, wat de kijkhoek zeer verbeterd en het zitten waar de zon in de buurt is wat aangenamer maakt ! (geen weerspiegeling van je zelf in het scherm dus)
Geluidproductie is zeer laag, alleen met gamen gaat de fan natuurlijk een beetje blazen.
Temperatuur blijft erg laag, bij het spelen van battlefield 3 op high + word hij wel warm natuurlijk, maar dit merk ik bij mijn medeleerlingen ook met andere laptops.
Het geluid van de speakers is erg mooi, mede door bang & olufsen natuurlijk, en het subwoofertje geeft net die extra lage tonen die je mist.
Prestaties zijn natuurlijk prima, maar dat kan ook niet anders met zulke specs.
Bugs:
Afentoe...

Pluspunten

  • Snelheid
  • Gamen
  • Scherm
  • Bouwkwaliteid
  • Grootte
  • Design
  • Geluid (prachtig vooral incombinatie met de subwoofer die je er bij krijgt)

Minpunten

  • Geluid dat afentoe blijft hangen (eig de hele laptop die ff freezed volgens mij)

Eindoordeel

5 van 5 sterren (Uitstekend)
0

10 juni 2014

Asus N56VZ-S4215H

Mijn mening:
De laptop Asus N56VZ-S4215H vind ik een mooie en slanke laptop. Hij is wel zwaar en de accuduur valt erg tegen.
Deze laptop is perfect voor thuis maar zelf zou ik hem niet gebruiken voor je studie, daar is hij echt te zwaar voor en heeft een te slechte accu.
Voor de prijs van 1049,- verwacht je wel een goede accu maar helaas niet. Aan de linkerkant van de laptop komt uit de zijkant redelijk warme lucht:
http://content.hwigroup.n...77/7/asus_n56vzs4035v.jpg
en als het dan warm weer is of de zon schijnt op de laptop dan word de laptop aan de linkeronderkant best wel heet (als je em op schoot hebt).
CPU en moederbord:
■ Processor: Intel Core i7-3630QM
■...

Pluspunten

  • De laptop zelf start heel snel op als die op de slaapstand staat (3 sec.).
  • Hij reageert snel op alles wat je doet
  • Het beeldscherm is mooi scherp en fijn om naar te kijken.
  • Het is een stevige laptop.

Minpunten

  • De laptop heeft soms problemen als je "ander gebruiker" wilt doen. Dan krijgt het een zwart beeld en daarna blijft hij op hetzelfde account.
  • De accuduur is slecht. Na 2-3 uur moet hij al aan de lader.
  • Het is een erg gevoelige touchpad en zelf gebruik ik dan veel liever een muis.

Eindoordeel

4 van 5 sterren (Goed)
0
WAY
9 januari 2013

Asus N56VZ-S4215H

Beste allemaal,
Na de aanschaf wil ik graag met jullie de positieve en negatieve punten van de laptop opnoemen. Over het algemeen ben ik uitermate tevreden met de laptop.
In mijn ogen is dit een zeer goede aankoop indien je bereid bent wat extra te betalen voor wat extra processor performance. Dit omdat de overige N56VZ modellen hebben ieder net een andere hardware composities zodat ze met andere vendoren kunnen concureren op prijs.
De negatieve punten van de laptop zijn in mijn ogen maar twee punten:
- Windows 8: Mijn voorkeur was eigenlijk uit gegaan naar Windows 7, maar Windos 8 zat er standaard op. Voor mij was een van de eerste taken om de home knop terug te krijgen. Dit heb ik gedaan met de software start menu x.
- Geen SSD: Bij...

Eindoordeel

4 van 5 sterren (Goed)
0
jverh
5 januari 2013

Asus N56VZ-S4035V

Ik heb de N56VZ 4035 gekocht eind september en absoluut geen spijt van. Kort na aankoop ging mijn exemplaar kapot. Dankzij de service van Campusshop direct een vervangend exemplaar gekregen. Deze doet het nog steeds geweldig. Geupdated naar Windows 8, na wat opstartproblemen loopt het als een speer.
Nog één ding over de freeze-bug: dat komt door NetGuard van McAfee, gewoon uit zetten.

Pluspunten

  • Hoge specs
  • Speelt de laatste games op hoog detail
  • Mooi geluid
  • Complete featureset
  • batterijduur bij werken in office: 4 uur
  • batterijduur bij gamen 30 minuten

Minpunten

  • Kijkhoeken beeldscherm zijn slecht.
  • Behuizing niet grandioos, hier en daar sluit het niet mooi aan.
  • Wordt erg warm bij intensief geruik.

Eindoordeel

5 van 5 sterren (Uitstekend)
0
deurmatje
2 september 2012

Asus N56VZ-S4035V

Ik heb de asus N56VZ-S4035V in augustus gekocht, voornamelijk omdat ik met mijn opleiding veel met photoshop illustrator en indesign moet werken, zelf edit ik ook vidieo's en die core i7 kwam daarbij zeker van pas!
wat er mee word geleverd asus laptop in een fraaie doos, standaard boekjes, doekje voor scherm, en ee ''bass box' je merkt eigenlijk geen verschil als je hem aan sluit, geluid van de laptop zelf is verder echt geweldig!
wat me als eerste opviel was hoeveel asus software er op staat.. ik had toen ik voor de eerste keer opstarte 130 processen aan staan!
ik heb geen herinstalatie gedaan maar gewoon programma's vewijderd en uitgeschakeld. nu runnen er nog 75 als ik opstart!
specs
NVIDIA® GeForce® GT 650M with 2GB DDR3...

Pluspunten

  • goede prestaties
  • strak design
  • mooi scherm
  • kwaliteit geluid

Minpunten

  • veel asus software waar je niks aan hebt

Eindoordeel

5 van 5 sterren (Uitstekend)
Lambert
6 juni 2014

Asus N56VZ-S4215H

Eindoordeel

5 van 5 sterren (Uitstekend)
twan84
6 maart 2014

Asus N56VZ-S4215H

Eindoordeel

5 van 5 sterren (Uitstekend)

4 januari 2014

Asus N56VZ-S4215H

Eindoordeel

3 van 5 sterren (Voldoende)
Havoc-NL
12 september 2013

Asus N56VZ-S4195H

Eindoordeel

5 van 5 sterren (Uitstekend)
PeterPanda
31 mei 2013

Asus N56VZ-S4215H

Eindoordeel

5 van 5 sterren (Uitstekend)
ikbentheo
30 mei 2013

Asus N56VZ-S4195H

Eindoordeel

5 van 5 sterren (Uitstekend)
cfeijt
17 mei 2013

Asus N56VZ-S4035V

Eindoordeel

4 van 5 sterren (Goed)
heerschermark Newbie
26 april 2013

Asus N56VZ-S4215H

Eindoordeel

4 van 5 sterren (Goed)
Wormzz
25 april 2013

Asus N56VZ-S4195H

Eindoordeel

5 van 5 sterren (Uitstekend)
123coen123
1 april 2013

Asus N56VZ-S4215H

Eindoordeel

4 van 5 sterren (Goed)

28 maart 2013

Asus N56VZ-S4215H

Eindoordeel

5 van 5 sterren (Uitstekend)
L14nnd3rR
23 maart 2013

Asus N56VZ-S4035V

Eindoordeel

5 van 5 sterren (Uitstekend)
scrat
17 maart 2013

Asus N56VZ-S4215H

Eindoordeel

5 van 5 sterren (Uitstekend)
ROEX Newbie
4 maart 2013

Asus N56VZ-S4215H

Eindoordeel

4 van 5 sterren (Goed)
Mikee007
16 februari 2013

Asus N56VZ-S4215H

Eindoordeel

4 van 5 sterren (Goed)

9 februari 2013

Asus N56VZ-S4215H

Eindoordeel

5 van 5 sterren (Uitstekend)
Iekozz
24 december 2012

Asus N56VZ-S4215H

Eindoordeel

4 van 5 sterren (Goed)
Getto
19 december 2012

Asus N56VZ-S4035V

Eindoordeel

4 van 5 sterren (Goed)
dragonflyslayer
8 december 2012

Asus N56VZ-S4022V

Eindoordeel

4 van 5 sterren (Goed)
Mint
2 december 2012

Asus N56VZ-S4035V

Eindoordeel

5 van 5 sterren (Uitstekend)
eTesselaar
23 november 2012

Asus N56VZ-S4044V

Eindoordeel

5 van 5 sterren (Uitstekend)
Diocletianus
10 november 2012

Asus N56VZ-S4035V

Eindoordeel

2 van 5 sterren (Slecht)
trommelaap
16 oktober 2012

Asus N56VZ-S4035V

Eindoordeel

5 van 5 sterren (Uitstekend)

15 oktober 2012

Asus N56VZ-S4035V

Eindoordeel

5 van 5 sterren (Uitstekend)
Roorensu
7 oktober 2012

Asus N56VZ-S4035V

Eindoordeel

5 van 5 sterren (Uitstekend)
321jurgen
9 september 2012

Asus N56VZ-S4035V

Eindoordeel

5 van 5 sterren (Uitstekend)
P1nGu1n
4 september 2012

Asus N56VZ-S4035V

Eindoordeel

4 van 5 sterren (Goed)
exploitz
9 augustus 2012

Asus N56VZ-S4035V

Eindoordeel

5 van 5 sterren (Uitstekend)

Heb jij ook een Asus N56VZ-S4022V?

Deel je ervaringen en help andere tweakers!

Schrijf review