Nintendo heeft een turn based strategiegame aangekondigd voor de 3DS. De game, Code Name: Steam, heeft een steampunk-thema dat niet alleen voor het uiterlijk wordt gebruikt: de speler draait op stoom, die kan worden gebruikt om aanvallen te verrichten.
Nintendo kondigde de game tijdens de E3-gamesconferentie in Los Angeles aan. Het spel speelt zich af in Londen tijdens de Victoriaanse tijd, terwijl de stad wordt aangevallen door aliens. De game heeft een steampunk-thema en een cel shaded uiterlijk. Het steampunk-thema werkt niet alleen door in het uiterlijk van de game: spelers kunnen in de turn based game acties verrichten op basis van de hoeveelheid beschikbare stoom in hun boiler, die ze op hun rug draaien.
Hoewel Code Name: Steam een turn based game is, zou de game als een shooter spelen. Het spel komt in 2015 uit en wordt ontwikkeld door Intelligent Systems, dat eerder verantwoordelijk was voor de Advance Wars-games. Het gaat om een volledig nieuw spel; Nintendo staat bekend als een bedrijf dat niet vaak nieuwe spelseries lanceert, maar juist voortborduurt op succesvolle series als Mario en Zelda.