De website en mobiele apps van de Rabobank kampen sinds zondagochtend met een storing. Volgens de bank ontstonden de problemen nadat uitgelopen onderhoudswerkzaamheden op het betaalsysteem hadden plaatsgevonden.
Naast de website van de Rabobank is ook de mobiele applicatie van de bank niet te gebruiken. Betalingen door Rabo-klanten via iDeal zijn in veel gevallen ook niet mogelijk. De storing is zondag rond 8:00 uur ontstaan nadat er uitgelopen onderhoudswerkzaamheden waren uitgevoerd. De bank weet nog niet wanneer de problemen verholpen zullen zijn.
De Rabobank kampt de afgelopen maanden al vaker met storingen. Zo weigerde het betaalplatform van de bank op 6 juni en vorige week enige tijd dienst. Of er sprake is van een structurele oorzaak voor de storingen, is niet duidelijk.
Update, maandag 10:00: Rabobank heeft de storing in de nacht van zondag op maandag verholpen.