Asus werkt naar verluidt aan een opvolger van de Transformer-tablet, die het eerder dit jaar uitbracht. De nieuwe versie van de tablet- en keyboardcombo zou naast een uitvoering met Android als besturingssysteem ook een Windows 8-variant krijgen.
Volgens lesnumeriques.com heeft een marketingmedewerker van Asus tijdens Computex verklapt dat het bedrijf aan de opvolger van de Transformer werkt. De komende versie van de tablet met keyboarddock zou niet alleen in een Android-variant op de markt komen, maar ook in combinatie met Microsofts komende Windows 8. Deze versie zou wel de duurste van de twee worden.
Hoewel niet officieel bevestigd, is het idee niet onwaarschijnlijk. Windows 8 wordt de eerste versie van het besturingssysteem die ook op ARM-chips zal draaien en eerder deze maand toonde Microsoft een speciale tabletinterface die deel van het OS gaat uitmaken. Windows 8 komt waarschijnlijk in de eerste helft van 2012 op de markt, waarmee de introductie van de Transformer 2, ongeveer een jaar na de eerste versie, mogelijk gelijktijdig plaatsvindt.