Packard Bell brengt de Liberty Tab op de markt. De tablet heeft een 10,1"-scherm met capacitief touchscreen, draait Android 3.0 en bevat een Tegra 2-soc van Nvidia. Het model lijkt als twee druppels water op de Iconia A500 van Acer.
Het 10,1"-scherm van de Liberty Tab heeft een resolutie van 1280x800 pixels en via hdmi kan op een extern scherm beeld weergegeven worden. Het model heeft 1GB geheugen en 32GB opslagcapaciteit, die uitgebreid kan worden met sd-kaarten. De tablet ondersteunt 3g, wifi-n en bluetooth 2.1.
Daarnaast is een micro-usb-interface aanwezig voor aansluiting op externe apparatuur, terwijl het model ook plaatsbepaling middels gps ondersteunt. Zowel aan de voor- als aan de achterzijde zit een camera, met een oplossend vermogen van respectievelijk 2 en 5 megapixel, claimt Notebook Italia. Packard Bell brengt de tablet in de kleuren rood en wit uit. Dit laatste lijkt een van de weinige verschillen tussen de Liberty Tab en de Iconia A500 van Acer. Ook lijkt Packard Bell een andere schil over Android Honeycomb te hebben gelegd.
Packard Bell kwam in 2007 in handen van Acer, nadat Acer-dochter Gateway het bedrijf overnam. Nog niet bekend is wat de prijs wordt. De Acer Iconia A500 staat voor 499 euro in de Pricewatch. In juni moet de verkoop van de tablet in diverse Europese landen van start gaan. Begin mei houdt Packard Bell in Nederland een productevenement waarop het apparaat mogelijk wordt geïntroduceerd.
:fill(white)/i/1302265787.jpeg?f=thumb)
:fill(white)/i/1302265788.jpeg?f=thumb)
:fill(white)/i/1302265789.jpeg?f=thumb)