Samsung heeft in 2010 drie keer zo veel smartphones verkocht als in 2009. In 2010 verkocht de Koreaanse fabrikant 25 miljoen smartphones, vooral met Android en Bada. Galaxy S was de topper met ongeveer 10 miljoen verkochte exemplaren.
In het vierde kwartaal verkocht Samsung 11 miljoen smartphones, 14 procent van het totale aantal verkochte telefoons. Dat staat in de kwartaal- en jaarcijfers die de fabrikant heeft gepresenteerd. In totaal verkocht Samsung 280 miljoen telefoons. De hoofdmoot in rijke landen waren high-end smartphones, terwijl goedkopere smartphones en fulltouch-telefoons zoals de Star het juist goed deden in ontwikkelingslanden.
Samsung wil zich in 2011 onderscheiden met de nieuwe schermtechniek Super Amoled Plus en zijn eigen dualcore-Orion-processor, staat in de cijfers. Daardoor moeten de verkopen nog veel verder toenemen. Op het gebied van tablets belooft de fabrikant dat er meer soorten komen dan alleen de 7"-Galaxy Tab die sinds oktober op de markt is.