Nintendo heeft bekendgemaakt dat de Nintendo 3DS op 25 maart in Europa in de winkels zal liggen. Het apparaat heeft voor Europa nog geen prijs meegekregen, maar zal in de Verenigde Staten voor 249,99 dollar over de toonbank gaan.
De Nintendo 3DS zal vanaf 25 maart verkrijgbaar zijn in Europa. De handheld zal bij de introductie verkrijgbaar zijn in Aqua Blue en Cosmos Black. De eerder getoonde rode versie werd niet genoemd. Waar tijdens de Amerikaanse persconferentie ook de prijs van het apparaat werd gecommuniceerd, noemde Nintendo de prijs voor de Europese markt echter niet. In de Verenigde Staten zal het apparaat 249,99 dollar kosten.
De speculatie over de prijs van de Nintendo 3DS - prijzen tussen de 250 en 300 euro worden genoemd - gaat dus nog even door. De Britse winkelketen HMV lijkt de eerste partij te zijn die een Europese winkelprijs bekendmaakt; volgens HMV zal de Nintendo 3DS te koop zijn voor 229,99 pond, zo meldt Eurogamer. Volgens de website zal winkelketen GAME zijn prijs voor de 3DS mogelijk donderdag bekendmaken.
