Ubisoft heeft bekendgemaakt dat het twee games uitstelt naar het volgende fiscale jaar. De shooter Ghost Recon: Future Soldier en de autogame Driver verschijnen pas na april 2011. Een reden voor het uitstel werd deze keer niet gegeven.
Ubisoft heeft bekendgemaakt dat de shooter Ghost Recon: Future Soldier op zijn vroegst in april 2011 zal verschijnen. Daarmee schuift het spel door naar het nieuwe fiscale jaar van de Franse uitgever-ontwikkelaar. Ghost Recon: Future Soldier werd in februari aangekondigd door Ubisoft. Het was de bedoeling om de game eind 2010 op de markt te brengen, maar Ubisoft stelde de game al eerder uit naar maart 2011.
Destijds werd aangegeven dat de concurrentie aan het eind van 2010 te groot zou zijn en met een release in maart 2011 zou er een betere window voor de shooter worden gecreëerd. Ubisoft geeft op zijn eigen forum aan dat het nieuwe uitstel noodzakelijk is om de game aan de kwaliteitseisen te kunnen laten voldoen. De uitgever-ontwikkelaar belooft dat de recente stilte rond Ghost recon: Future Soldier binnenkort wordt verbroken met nieuwe informatie.
Behalve het uitstel van de nieuwe Ghost Recon meldt website IGN dat Ubisoft ook Driver naar het nieuwe fiscale jaar doorschuift. Ook die game werd al eens uitgesteld vanwege de moordende concurrentie aan het einde van het jaar. Website Eurogamer stelt dat ook voor Driver extra tijd nodig is om de game te verbeteren.