Warner Bros. heeft, in navolging van de overname, het hoofdkantoor van Midway in Chicago gesloten. Het kantoor was niet langer nodig, omdat de taken die in het hoofdkantoor werden uitgevoerd door Warner Bros. zijn overgenomen.
Het Midway-hoofdkantoor in Chicago telde zestig werknemers, die maandag bericht hebben gehad dat hun positie komt te vervallen, zo schrijft de Chicago Tribune. Onder de gedupeerden is ook Midway-directeur Matthew Booty. De zestig werknemers zijn samen goed voor ongeveer twintig procent van Midway wereldwijd. Het gros van de werknemers zal per september afscheid nemen van het bedrijf. Naast het hoofdkantoor sluit Warner Bros. ook een Midway-ontwikkelstudio in Newcastle.
In Chicago staat behalve het hoofdkantoor van Midway ook een ander kantoor, waarin games worden ontwikkeld. Warner Bros. heeft laten weten dat dit kantoor wel veilig is; de circa honderd mensen die werkzaam zijn in de Midway-studio hebben nieuwe contracten aangeboden gekregen van Warner. Datzelfde geldt voor werknemers van de studios in San Diego. Die laatste studio zou echter nog aan een andere koper verkocht kunnen worden; de San Diego-studio van Midway werkt vooramelijk aan de TNA-worstelgames, maar die franchise werd niet overgenomen door Warner Bros.