OCZ heeft zes ddr3-geheugenkitjes aangekondigd die triple channel ondersteunen. De reepjes zijn bedoeld voor het Intel X58 Express-platform en de nieuwe Core i7-processor.
De hardwarefabrikant biedt een zestal triplechannel-kitjes aan van 3 of 6GB, en stelt dat het de eerste fabrikant is die dergelijke geheugenreepjes kan leveren. Elke module bevat 1 of 2GB werkgeheugen en de ddr3-reepjes uit zowel de Gold- als de Platinum-serie kunnen overweg met een spanning van 1,65V. Om de ontwikkelde warmte af te voeren heeft OCZ op de modules een heatspreader geplaatst.
De snelste modules, te vinden in de Platinum-serie, draaien op 1333MHz en leveren 7-7-7-20-timings. Onder de Gold-naam zijn twee series ondergebracht. De eerste kan timings van 9-9-9-20 aan en bestaat net als het Platinum-geheugen uit PC3-10800-geheugen. De tweede Gold-serie communiceert op 1600MHz en biedt timings van 8-8-8-24. Welke prijzen OCZ voor zijn ddr3-geheugenkitjes zal vragen, is nog onbekend.
