Volgens de Duitse brancheorganisatie van audiovisuele media zal nog deze zomer negentig procent van de omzet van videotheken gebaseerd zijn op de verhuur van dvd's. De videoband zal nog goed zijn voor tien procent van de omzet.
hmm, lijkt me logisch dat als 90% van de verhuur DVD's zijn er nog maar 10% overblijft voor de videoband. Of is er nog een ander medium waarom ze films verhuren.
Verder ben ik het met iedereen hierboven eens omtrent de klachten met de krassen op een DVD, is idd zwaar hinderlijk. Ik heb zelf in een videotheek gewerkt, en bij ons werden alle DVD's visueel gecontroleerd, maar dit wil ook niet alles zeggen. Je kunt moeilijk iemand aansprakelijk stellen voor deze krassen, omdat de ene DVD speler hier gevoeliger voor is dan de andere. En stel je ziet een kras, misschien heeft de collega voor jouw deze DVD niet gecontroleerd of de kras over het hoofd gezien.
Als wij een DVD hadden met een kras werd er contact opgenomen met de dsitributeur, en werd het schijfje kosteloos vervangen (na terug sturen van de beschadigde). Dit omdat de distributeur de eind gebruiker graag als klant behoud.
Maar wees nou eerlijk, iedereen kan het overkomen dat er een DVD'tje uit zijn handen valt en over een tegelvloertje schuift. Wat is hiervan het effect, idd de krassen waar jullie het over hebben.
edit:
net te laat met mijn opmerking.
[edit 2]
naar legolas_1973:
Ze hebben het hier alleen over de verhuur van films, tuurlijk verhuurt ook bijna iedere videotheek spellen, en wat te denken van popcorn, chips, snoep, drinken?
[/edit 2]