'Samsung kondigt Galaxy S26-serie en Buds4-oortjes op 25 februari aan'

Samsung houdt op 25 februari zijn Galaxy Unpacked-evenement. Dat beweert leaker Evan Blass. Volgens hem kondigt de fabrikant tijdens deze presentatie de Galaxy S26-telefoons en de Buds4-oortjes aan.

Evan Blass, ook wel bekend als @evleaks, deelt op X een foto van wat lijkt op een officiële teaser van Samsung voor een Galaxy Unpacked-evenement op 25 februari 2026. Dat komt overeen met een eerder gerucht. Volgens de leaker gaat Samsung tijdens deze presentatie zijn nieuwe vlaggenschiptelefoons aankondigen: Galaxy S26, S26+ en S26 Ultra. Het bedrijf kondigt zijn premiumsmartphones vaker rond deze tijd aan via een Galaxy Unpacked-evenement. De S26-serie komt naar verwachting in maart beschikbaar. Er zijn eerder al foto's van vermeende dummyversies van de telefoons gepubliceerd.

Daarnaast zou Samsung tijdens dezelfde presentatie zijn Buds4-earbuds aankondigen. Uit eerder uitgelekte animaties van de Buds4 Pro bleek onder meer dat de nieuwe oordoppen een plattere steel krijgen dan de Buds3-modellen en dat gebruikers de oordoppen nu ook met hoofdbewegingen kunnen bedienen.

Galaxy Unpacked-teaser

Door Kevin Krikhaar

Redacteur

30-01-2026 • 13:47

62

Reacties (62)

Sorteer op:

Weergave:

Ik heb een kleine schade op mijn S23u onderin het scherm, stoort me bijna niet, maar zakelijk dus ben wel benieuwd naar de nieuwe. Scherm vervangen was >200 euro, auw.

De 25 boeide me te weinig, hopelijk wordt de 26u gewoon een Snapdragon met top camera's, meer hoef ik eigenlijk niet. Misschien ook de 'nieuwe' accu techniek voor nog meer batterij? En zo min mogelijk AI?
Je kunt schermen voor de s23 echt voor heel weinig van AliExpress halen, voor 2 a 3 tientjes met een defect of rond de 60 voor eentje zonder defecten.
Misschien leuk als hobby project of voor familie. ;)
Je haalt voor 60 euro helaas geen origineel scherm, maar als je het niet stoort heb je een prima telefoon. Source: spreek uit ervaring.
Ik zet hem tzt op Tweakers met 150-200 euro "korting". Hij is verder nog dik prima, denk dat veel mensen dat er graag voor over hebben.
Wie weet krijg je bij inruil hetzelfde terug.

Mijn samsung van 2 jaar oud kreeg nog 450euro voor terug, mits in volledige goeie staat dat wel. Met de andere vroegboekkortingen was de winst wat meer ten opzichte van de nieuwprijs.


Hoe dan ook voor s26 hoef je niks bijzonders te verwachten. Camera zou klein stukje beter zijn, al is grote deel door software.

Het enige dat het nog beetje intterresant maakt is als het echt qi2 compactible is met een magneetring voor draadloos laden.

Want voor de rest is het voornamelijk software wat beter is en dat je over 5jaar nog een update mag verwachten van samsung
De S25 Ultra is wel degelijk een flinke upgrade tegenover de S23. En uiteraard zal er alleen maar meer AI zijn in plaats van minder.
De 25 boeide me te weinig, hopelijk wordt de 26u gewoon een Snapdragon met top camera's, meer hoef ik eigenlijk niet. Misschien ook de 'nieuwe' accu techniek voor nog meer batterij? En zo min mogelijk AI?
Wss Exynos, met dezelfde camera's en huidige accutechniek (geruchten voor solid state staan in de boeken voor de S27) en meer AI want dat is gewoon 'hot' op het moment.
Exynos maakt voor mij de release alweer onnodig. Bij de s24 was het zo goed als Snapdragon. Totdat je het non wifi modem ging belasten en dat scheelde toch leeg vs 18% over. Voor mij mag Exynos zichzelf eerst écht gaan bewijzen.
Omdat het vaak vandaag de dag niet meer 'alleen' het scherm is wat je moet vervangen. Heel veel modules zitten daaraan vast gekoppeld en worden daarbij mee gewisseld omdat het niet anders kan. Dus jij wilt je beeldscherm laten vervangen, maar daar komen uiteindelijk misschien wel 10 andere items bij wat de totale prijs uiteindelijk zo duur maakt.
S25 + nog meer AI en amper verbeterde hardware gok ik zo.
Vandaar dat hij ook op 25 februari aangekondigd wordt en niet op 26 februari :+

Maar ja, wat valt er dan ook nog echt te verbeteren aan moderne smartphones? De tijd dat elke generatie opwindende vooruitgang toonde is inderdaad ver achter ons. Je hoeft ook verre van elk jaar of zelfs elke twee jaar een nieuwe telefoon te kopen natuurlijk. Maar het is toch fijn dat er elk jaar een nieuw model komt, ook al zijn de stapjes vooruit maar klein. Als ze namelijk maar eens in de 3 jaar of zo een nieuw model met grotere sprongen in de techniek uit zouden brengen, dat zou erg vervelend zijn als je net een half jaar voordat die nieuwe komt een toestel nodig hebt. Dan werkt die grotere sprong in de techniek tegen je.

Prima dus dat de stapjes maar klein zijn... Ik heb een S25 ultra dus voor mij nu niet zo interessant, ik kijk over een paar jaar wel weer eens.
ja, wat valt er dan ook nog echt te verbeteren aan moderne smartphones
Voor Samsung is er genoeg te verbeteren.

Niet meer de vraag elke dag of ik "adaptive brightness" aan wil zetten. Mijn antwoord blijft "nee".

Niet meer de melding dat er onbekende airtags met me mee reizen. Ze zijn niet onbekend, dat zijn míj́n airtags voor letterlijk de honderste keer!

Samsung telefoons zijn hierdoor onbruikbaar voor mij. Ik heb geen tijd om elke dag dezelfde meldingen weg te moeten klikken. Ik werd knettergek van mijn Samsung telefoon.

En dan heb ik het nog niet over hoe schandalig duur het is om het scherm te vervangen.
Niet meer de melding dat er onbekende airtags met me mee reizen. Ze zijn niet onbekend, dat zijn míj́n airtags voor letterlijk de honderste keer!
Daar kan Samsung niks aan doen. Airtags zijn niet te identificeren, ze veranderen elke 15 minuten van ID. Daarom weet hij niet dat het steeds dezelfde zijn. Dat is juist zodat winkels e.d. je niet kunnen volgen daarmee. Dan zal je echt de airtag waarschuwingen uit moeten zetten.
Niet meer de vraag elke dag of ik "adaptive brightness" aan wil zetten. Mijn antwoord blijft "nee".
Vreemd deze krijg ik nooit. Maar kan je die notifictie niet gewoon uitzetten? Lang drukken op de notificatie en dan het tandwieltje.

Reparaties zijn idd wel duur helaas. Ze bieden ook geen goedkope echte componenten aan via iFixit zoals Google wel doet.

[Reactie gewijzigd door Llopigat op 30 januari 2026 15:28]

De notificatie valt niet uit te zetten.

Ook niet volgens deze topic op reddit
Ah ik zie het ja. Dat is vervelend inderdaad, ik heb dit nooit gehad omdat ik hem nooit handmatig zo fel zet. Het is inderdaad geen gewone notificatie die je kan uitzetten.

Ik denk dat ze het zo doen doordat bij Samsung je alleen de maximale helderheid krijgt als je adaptive aan hebt staan. Dat zie je altijd terug bij reviews waar ze daadwerkelijk de helderheid meten.
Als je even verder doorleest in de post die je linked staat er een oplossing in waar 3 mensen bevestigden dat het werkt ...
Maar ja, wat valt er dan ook nog echt te verbeteren aan moderne smartphones
Batterij duur en dat die in mijn broekzak past.
Ik heb een S25 ultra dus voor mij nu niet zo interessant, ik kijk over een paar jaar wel weer eens.
Ik heb een S22, waarbij de batterij steeds sneller leeg is. S26 zou een optie kunnen zijn, maar ik ben steeds meer die samsung bloatware zat aan het worden. Ik denk dat ik liever mijn geld aan een ander toestel dit jaar ga uitgeven. Google Pixel trekt mij erg, native Google stuff.
Ik heb hier nog een (5 jaar oude) S20 FE5G op mijn bureau liggen zonder simkaart, meeste syncende apps uitgeschakeld maar wel teams, Outlook en Microsoft authenticator actief... Geen mobiel netwerk, alleen WiFi. Dat ding houdt het een goede week uit. Ik zag eerder vandaag dat teams gestopt was met syncen (stond een melding dat ik hem een keer moest openen om dat weer te starten) en nu zit ik zelfs pas op 74% nadat hij dinsdag ergens begin van de middag van de lader gekomen is.

Mijn S25 ultra gebruik ik veel zwaarder, maar zolang er geen app is die zich misdraagt (dat is heel lang YouTube geweest maar ze lijken iets gefixt te hebben... Klopt af) houdt die het ook wel een dag of twee vol. Als ik hem wel een keer in een dag leeg trek is dat meestal omdat ik richting de 10 uur screen on time ga of zo.

Met andere woorden, mijn ervaring is dat het best wel meevalt met de accu... Zolang je geen 25 apps in de achtergrond hebt draaien.
Tegenwoordig een telefoon per 5 jaar verslijten wordt hopelijk normaal. Dan hoeven we ons ook niet meer druk te maken over minimale verschillen in de apparaten. Beter wordt het niet zo, alleen anders.
In het begin ging het zo hard dat ik jaarlijks, soms zelfs om het half jaar een nieuw toestel nam.
Het is nu zo saai dat ik niet eens meer een toestel koop maar wacht ik braaf elke 2 jaar welk toestel mijn werkgever me aanbied...
Zeker waar, de stapjes zijn klein en je doet tegenwoordig een stuk langer met je telefoon (wat ook wel weer een goed ding is).

Er is nog wel 1 grote verbetering aan de huidige smartphones, en dat zijn silicium-koolstofbatterijen. Mijn Oppo Find X9 Pro heeft zo eentje en ik moet zeggen dat dat wel echt fantastisch is t.o.v. mijn vorige telefoon.

Ik vind het dan ook wel jammer om te zien dat Samsung deze techniek nog niet omarmt.
Wat merk je in de praktijk dan van die batterijen: langere accuduur en sneller opladen, of zijn er nog andere voordelen?
Voornamelijk veel langere accuduur. Laden gaat ook snel maar omdat je accu een stuk groter is moet er ook meer geladen worden, snap je.

Maar echt, er zit 7500mAh accu in m'n Oppo, dat is echt heel erg lekker.
is die niet veel te groot?

zit te denken aan de binnenkort verschijnende Xiaomi 17 van 6.3 inch.
Ik heb de Xiaomi 15 ultra en twijfel toch om de volgende terug een Xiaomi te nemen. Op zich is de telefoon goed, maar ik heb een barstje in mijn scherm en merk dat veel reparateurs dit niet kunnen / willen repareren. Ook dingen als hoesjes enzo vind je veel minder dan voor een Samsung bijvoorbeeld.
inderdaad, het probleem van een gsm om de 3 jaar uit te brengen is dat er dan meestal een toestel geokocht wordt, waar er binnen het jaar een nieuwe versie van verschijnt.
Kijkend naar Chinese merken, dan zie ik:
  • Betere Camer's (vaak geproduceerd door Samsung, terwijl Samsung zelf oudere modellen gebruikt.) De S22, S23, S24 en S25 en naar verwachting S26 hebben dezelfde camerasensoren.
  • Grotere accu capaciteit. Nieuwe modellen hebben 25% tot 40% meer capaciteit dan Samsung S modellen. Als voorbeeld Xiaomi 17 Pro heeft dezelfde volume as een S25+, maar wel 29% meer accu, ondanks grotere camerasensoren.
S25 ultra wordt nu ook (hopelijk) wat goedkoper. Met het huidige update en beveiligingsbeleid worden de 1 jaar oude toestellen interessanter mocht je willen upgraden.
Daarom ben ik benieuwd wat Google gaat doen met de Pixel 11 Pro
Bedoel je de s22 (2026 edition) :+

Design Innovatie is ver te zoek bij Samsung op het moment

[Reactie gewijzigd door mavadosh op 30 januari 2026 13:59]

Design Innovatie is ver te zoek bij Samsung op het moment
Hoe bedoel je? Volgens mij is hun Fold en TriFold wel degelijk een nieuwe innovatie op gebied van design. Je kan aan de huidige (reguliere) smartphones verder weinig nieuws verwachten.
Wie weet dat ze de triple fold ooit in Nederland gaan uitbrengen voor een innovatief bedrag (3000+ :+ )
Wat voor design innovatie zou je dan graag willen Mavadosh?
Niet 4 jaar hetzelfde design
Zijn er nog fatsoenlijke oortjes die niet zo'n dom steeltje hebben? Zal een dag komen dat mijn buds2 het begeven
Helaas ik verwacht van niet, ik ben ook erg blij met die oudere die niet zo'n stokje hebben, al is het sociaal geaccepteerd vind ik het er persoonlijk niet uit zien. Mijn volgende worden waarschijnlijk geen Samsung als ze geen oortjes zonder stokjes verkopen...
Ja ik vind mijn redmi buds 4 heel fijn binnen de oorschelp passen zonder stokje dat uitsteekt. Helaas maken ze die ook niet meer :'(

Helaas wordt Apple nog steeds als een soort design god gezien die iedereen wil volgen.

[Reactie gewijzigd door Llopigat op 30 januari 2026 16:21]

sony inzone, niet echt een steeltje, maar ook geen bol.
Sony WF-1000XM5 zijn wel redelijk bol
Designtechnisch verandert er volgens mij bijna niets maar vind het privacyscherm toch wel een uniek iets.Hopelijk gaat het opladen ook met meer dan de huidige 45w.
Klopt dat had ik ook al gelezen.Het is een kleine vooruitgang ten opzichte van de 45w maar vind het alsnog een pluspunt.
Ik laadt mijn S25+ sinds kort op met 25W (kwam van 15W) en voor mij is dat al ontzettend snel. In principe hoef ik overdag ook nooit bij te laden.

Ik denk dat 45W, 65W en meer voor mij echt overkill zou zijn.
Met de S25 Ultra nog in bezit wacht ik waarschijnlijk zelfs wel tot S28 Ultra. Het is totaal niet meer interessant om de 2 jaar , laat staan elk jaar een upgrade te doen.
Het is al 4 jaar niet meer interessant om dat bij elke upgrade te vermelden.
Hopelijk ook de nieuwe fold met een wat beter prijskaartje.
Hier nog in het bezit van de s20 FE vorige week naar Lapland gegaan, zelf bij -30°C wekt deze gewoon nog, enkel als de batterij op +-20% komt zakte hij razendsnel naar 0 door de koude. Foto's waren de mooiste van de reis, waren ook iphone's en oppo's mee. Ben benieuwd, of de prijs en hard/software mij zal overhalen, om toch eens een nieuwe aan te schaffen...
Zouden we ooit een fijne modulaire, non Android telefoon met goede camera krijgen of blijft dat voor altijd een droom?
Non Android? Hoe zie je dat voor je?
Tjah, als er een serieuze commerciële partij er tig miljard tegenaan gooit, dan lukt dat misschien wel. Maar dan heb je uiteindelijk Android 2.0.
Geen idee maar hoop nog steeds op een concurrent voor de 2 grote.

Ik zat toevallig net deze video te kijken, en wat ik bijvoorbeeld van Fairphone jammer (maar helaas ook begrijpelijk) vind is dat de /e/os versie duurder is dan de Google Android versie en dat de Google Android versie meet gepushed word.

Ik ben me in iedergeval aan het oriënteren om meer “made in Europe” te gaan..
Twijfelde tot voor kort over een iphone.

Maar een nieuwe mac mini is genoeg steun aan die Amerikanen.

Ik hou het op europe first, dan niet rusland, niet Amerikaans, dan middenlanden, china, rest van de wereld.
Op de server, desktop en laptop is het gelukt om open source, non google/MS, OS en software te draaien. Privacy en veiligheid in eigen hand. Waarom zou dat niet op de telefoon kunnen?
Weer die slechte Samsung cpu Exynos. Achteruit dus iplv vooruit..
Dat gaan we (pas) zien als die uit is en vooral de real life testen :)

Sowieso is die tot nu toe nooit slecht slecht geweest, hij is hooguit minder goed dan de tegenhanger...

[Reactie gewijzigd door watercoolertje op 30 januari 2026 14:27]

2 jaar nadat ik de S24 Ultra 1TB in gebruik heb genomen. Ik kijk stiekem uit naar de Galaxy S26 Ultra, niet dat ik van plan ben om te upgraden :). Alleen ben ik heel nieuwsgierig en naar de Buds 4 Pro. Ik heb hier de Buds 3 Pro en zal niet upgraden. Mijn vrouw houd het bij haar S24 Ultra 1TB met de Buds 2 Pro.

[Reactie gewijzigd door Van der Berg op 30 januari 2026 14:26]


Om te kunnen reageren moet je ingelogd zijn