Op de Computex 2002 beurs in Taipei die van drie tot zeven juni wordt gehouden, zal erg veel nieuws en lekkers te bewonderen zijn op het gebied van moederborden. Alle grootheden uit het vakgebied zullen er met nieuwe planken komen en veel fabrikanten komen al met borden voor de AMD Clawhammer op de proppen. Hier kun je alvast een plaatje bekijken van het Hammer plankje wat Gigabyte klaar heeft staan. MSI heeft ook al een aantal borden gepland voor de nieuwe snelheidsduivels van AMD en heeft opnieuw de opvallende rode kleur toegepast. Laten we hopen dat dit niet ter compensatie is van de prestaties van het bord.

Gigabyte zal onder de naam 7VAX een moederbord op de markt brengen dat gebaseerd is op VIA's nieuwe KT400 chipset. Deze chipset is voor meerdere fabrikanten de basis geweest voor nieuwe planken, zo heeft onder andere Iwill de KT400 gebruikt voor hun nieuwe KK400 bord. Dit moederbord zal onder andere uitgerust worden met AGP 8X en Serial-ATA. MSI heeft ook een nieuw bord ontworpen op basis van de VIA KT400 en ook daar is Serial-ATA support en AGP 8X op te ontdekken.
Asus heeft met het P4B533-E moederbord een plank klaarstaan die Pentium 4 processors in combinatie met DDR333 geheugen slikt. Deze cocktail moet gaan zorgen voor betere prestaties. Het eerdergenoemde Gigabyte - waar je hier het complete overzicht van nieuwe releases kan zien - heeft tevens een moederbord naar voren geschoven gebaseerd op de SiS648 chipset. Ook dit bord maakt gebruik van DDR333 in combinatie met Pentium 4 processors.
Van EPoX is tot nu toe slechts een enkel plaatje beschikbaar en wel van de EPoX 4b4a2+. Op de homepage van EPoX is slechts een banner te zien van de Computex 2002 beurs, terwijl MSI er een waar kunstwerk van heeft gemaakt. Voor een compleet overzicht van de eerdergenoemde borden aangevuld met andere lekkertjes die klaar staan, moet je even bij de mannen van OCworkbench op bezoek gaan. Hier kun je erg veel planken bekijken die al op de foto zijn gezet. Tot slot kan ik het niet laten om de heerlijke jonge dochter van Iwill te laten zien. Dit erg lekkere dual Athlon bord is jammer genoeg alleen bedoeld voor de Japanse OEM's.

Voor een grotere afbeelding van deze schoonheid moet je even op het plaatje klikken en dan op de end knop rammen.