OnePlus bevestigt in de tweede helft van dit jaar zijn eerste vouwbare smartphone te presenteren. Het bedrijf spreekt over een vlaggenschiptelefoon. Eerder in februari hintte het bedrijf al aan een foldable te werken.
President en coo Kinder Liu zegt dat de vouwbare telefoon 'moet kunnen tippen aan de huidige top-vouwbare toestellen op de markt', maar geeft verder weinig nieuwe informatie over de smartphone. In de komende maanden wil de smartphonefabrikant meer bekendmaken over de vouwbare telefoon.
Het bedrijf hintte bij de aankondiging van de OnePlus 11 al sterk aan een foldable te werken, met een 'verrassing' voor in het derde kwartaal van dit jaar. Volgens geruchten werkt het bedrijf aan een minitabletachtige foldable en een fliptelefoon, zoals de Find N2- en Find N2 Flip-toestellen van moederbedrijf OPPO. Leaker Digital Chat Station claimde eerder op Weibo echter dat OnePlus' vouwbare minitablet een 2k-scherm zou krijgen, wat niet overeenkomt met de specs van de Find N2. Mogelijk gaat het dus niet om een OPPO-toestel met OnePlus-merknaam, maar om een los toestel.
:strip_exif()/i/2005615842.jpeg?f=imagenormal)