Verwijderd wees ons op de site van KPN, waar nu eindelijk ook GPRS-abonnementen staan aangeboden. In navolging van o.a. Ben en Dutchtone kan men nu dus ook bij 's lands grootste telecomprovider deze lang verwachte mobiele internetdienst afnemen, die veelzeggend door de KPN is omgedoopt tot 'Internet Everywhere'. Het heeft lang geduurd voordat de KPN klaar was om de dienst aan te bieden. Al meer dan twee jaar geleden werd het GPRS-netwerk in gebruik genomen. Het bedrijf wilde echter steeds wachten met de dienst tot het moment dat GPRS-telefoons voor de massa beschikbaar zouden komen.
Met GPRS kan je met je GSM altijd online zijn. De kosten worden dan ook niet verrekend per tijdseenheid, maar per hoeveelheid overgedragen data. Een ander voordeel is natuurlijk dat de snelheid waarmee de techniek werkt een stuk hoger ligt dan waarmee men nu kan wappen. Daardoor zijn de mogelijkheden waarmee je je via GSM, PDA of laptop online kunt vermaken niet op één hand te tellen:
Met Internet Everywhere kunt u overal internetten, e-mailen of uw agenda online beheren op uw laptop of PDA in combinatie met een GPRS-toestel. GPRS betekent General Packet Radio Service. Dit is een nieuwe techniek om efficiënt en voordelig informatie te verzenden en te ontvangen.
Zo kunt u, terwijl u in een café op een afspraak wacht, uw mailbox nog even inkijken, uw agenda online bijwerken, of online de beurskoersen van uw favoriete aandelen raadplegen. Of het laatste nieuws op het intranet van de zaak doornemen.
De aansluitkosten van een abonnement bedragen €52.50. Daarnaast kan men kiezen tussen verschillende abonnementsvormen, natuurlijk al naar gelang hoeveel MB's men per maand denkt te verbruiken. Voor precieze prijzen en alle andere vragen die je nog mocht hebben, kan je beter bij de KPN zelf kijken. Daar staat ook een rekenmodule die je helpt te bepalen welk abo voor jou het beste geschikt is, mocht je interesse gewekt zijn.