De Village en Castle-demo van Resident Evil Village wordt ruim een week lang speelbaar. Dat laat Capcom weten. Aanvankelijk zou deze laatste demo van de komende horrorgame slechts 24 uur speelbaar zijn, maar de ontwikkelaar past dit besluit aan na feedback van gamers.
De laatste demo van de game komt op 2 mei om 02:00 uur Nederlandse beschikbaar en duurt tot 10 mei 02:00 Nederlandse tijd, laat Capcom weten op Twitter. Aanvankelijk zou de demo in de nacht van 2 mei beginnen, en slechts 24 uur speelbaar zijn, maakte Capcom op zondag bekend. Daar komt het bedrijf nu op terug: "We hebben uw feedback gehoord en verlengen de beschikbaarheidsperiode voor de laatste multiplatform Resident Evil Village-demo van 60 minuten."
Het gaat om een combinatie van de Village- en Castle-demo's, die deze maand ieder 8 uur beschikbaar waren voor PlayStation 4- en 5-eigenaren. De komende demo komt beschikbaar voor pc's via Steam, Google Stadia, de Xbox One en Series X- en S-consoles, en de PS4 en PS5. In de demo hebben gebruikers een uur de tijd om het dorp uit de titel en kasteel Dimitrescu te verkennen.
Resident Evil Village komt op 7 mei uit voor last-gen en current-gen consoles. De game komt ook beschikbaar voor pc's en Google Stadia. Resident Evil Village speelt zich af na de gebeurtenissen van Resident Evil 7: Biohazard, die in 2017 verscheen.