Er lijken minstens 2 versies van de nieuwe PIII in omloop te zijn, de Tualatin en de Coppermine-T. OCworkbench weet ook nog niet precies wat de technische verschillen zijn, maar ze hebben wel een paar foto's, waardoor i.i.g. de visuele verschillen te zien zijn. Beide types beschikken over dezelfde heatspreader, maar de Tualatin is donkerder van kleur dan de Coppermine-T en aan de bovenkant is de onderhuidse structuur enigszins zichtbaar in de vorm van ondiepe groeven:
Aan de onderkant zijn ook verschillen te zien tussen de beide Socket370 CPU's. Links de Tualatin en rechts de Coppermine-T:
Een andere manier om de CPU's te identificeren is d.m.v. het proggie WCPUID:
Coppermine-T CPUID 68A
Tualatin CPUID 6B0 of 6B1
Uit dit verhaal blijkt dat de Pentium III die Tom's Hardware onlangs reviewde, inderdaad een Tualatin was en geen Coppermine-T .