Nintendo brengt eerste dlc-pakket voor Luigi's Mansion 3 vervroegd uit

Nintendo heeft het eerste dlc-pakket voor de Switch-game Luigi's Mansion 3 vervroegd uitgebracht. De release stond gepland voor eind april. Het tweede pakket komt deze zomer. Beide dlc-pakketten samen kosten tien euro.

Nintendo maakt de release bekend in een video met details over de dlc. Dit eerste pakket heeft drie nieuwe minigames voor de Luigi tegen Gooigi-multiplayerstand. Er zijn ook drie nieuwe kostuums voor Luigi en een aantal nieuwe spoken voor de coöperatieve Tumulttoren-stand. Gamers die de dlc aanschaffen, ontvangen als bonus een polterpuplamp. Dat is een Zaklamp type-P die zowel in de verhaalstand als in de Tumulttoren kan worden gebruikt.

Het bedrijf had de komst van de dlc eind vorig jaar al bekendgemaakt. De dlc is verkrijgbaar via de E-Shop van Nintendo en kost tien euro voor beide delen. Het tweede deel staat op de planning voor release op 31 juli. De game kwam vorig najaar uit voor Nintendo's eigen Switch-console. Luigi's Mansion 3 is een game van het Canadese Next Level Studios. Tweakers plaatste vorig najaar een review van de game.

Door Arnoud Wokke

Redacteur Tweakers

04-03-2020 • 19:09

8

Reacties (8)

Sorteer op:

Weergave:

Gooigi-multiplayerstand? Haha sorry mijn zoon speelt het dus ik heb geen idee... Dit is als je met z'n 2 speelt of online? Bij het laatste moet je dus ook Nintendo-online aanschaffen :/

[Reactie gewijzigd door ManiacsHouse op 23 juli 2024 20:03]

Het gaat hier om nieuwe minigames en updates voor ScareScraper - deze kunnen allemaal dus gewoon offline gespeeld worden. De minigames kan je tot en met 8 spelers op één Switch spelen.

[Reactie gewijzigd door JackAvery op 23 juli 2024 20:03]

https://luigismansion.nintendo.com/multiplayer/

Na wat klikkerdie klik. Kan je ook local MP doen. Maar dan moet wel iedere 2 spelers een eigen switch mee nemen.

Maar met zijn 2e zal het ook best leuk zijn.
Slim. Films worden naar later in het jaar verplaatst. Veel mensen thuis op dit moment.
Ik vond de campaign geweldig, ook erg leuk om co-op te spelen. Daar zat wat mij betreft de kracht van het spel. Ik heb ook een aantal keren Scarescraper online gespeeld, maar was daar snel op uitgekeken. Screampark een avondje gespeeld met een vriend, maar ook dat ging vrij snel vervelen. Goed dat ze de multiplayer DLC eerder uitbrengen, maar ben zelf niet van plan deze aan te schaffen.
Erg leuke game om ook samen eindelijk eens te spelen. Ik kijk dan ook erg uit naar de DLC! :D
Leuk, maar ik heb de campaign al uitgespeeld. De MP modi wel eens geprobeerd online maar werd er niet heel enthousiast van. Met name de players die droppen na F5 in de scarescraper modus is wel zonde... (dat is het enige level waarin je rare ghost kunt vangen).

Als ze er een extra floor aan de reguliere tower hadden toegevoegd had ik hem nog wel aangeschaft denk ik.
Is dit een teken aan de wand, om misschien een tijdvak te vullen? Begrijp me niet verkeerd, ik ben altijd liefhebber van Nintendo geweest. Ze hebben tot nu toe voor de rest van het jaar, buiten AC deze maand en de pokemon DLC, echter nog niks laten zien.

Op dit item kan niet meer gereageerd worden.