De ontwikkelaars van Kerbal Space Program maken bekend dat de Making History-uitbreiding op 13 maart uitkomt voor de pc. De uitbreiding laat spelers missies maken en delen met de Mission Builder. Ook zitten er missies geïnspireerd op historische gebeurtenissen in de dlc.
Het team achter de game zegt in de aankondiging dat er meer dan een jaar is gewerkt aan de uitbreiding. De Mission Builder stelt spelers in staat om scenario's te maken en die met andere spelers te delen. Bij de uitbreiding is een History Pack inbegrepen. Dat is een set van missies die geïnspireerd zijn op historische ruimtevaartmomenten.
Missies kunnen verschillende doelen hebben, zoals lanceringen, landingen, reddingsoperaties, het oplossen van problemen, uitvoeren van reparaties en meer. Volgens de ontwikkelaars is het mogelijk om onverwachte obstakels te implementeren in de missies, om andere spelers uit te dagen. Verder voegt de uitbreiding nieuwe onderdelen en astronautenpakken toe.
De Making History Expansion voor de pc-versie van Kerbal Space Program kost 14,99 dollar. Een europrijs is nog niet bekend. Spelers die Kerbal Space Program voor april 2013 hebben gekocht, krijgen de uitbreiding gratis. Naarmate de release dichterbij komt, maken de ontwikkelaars bekend hoe dat gaat gebeuren.