TCL start de levering aan winkels en andere leveranciers van de eerste BlackBerry KEYone-toestellen waarvan de schermen vastgelijmd zijn. De fix volgt op klachten van gebruikers dat de schermen eenvoudig losraken.
TCL meldt de leveringsstart van de verbeterde KEYone-smartphones in een verklaring, die Android Authority publiceert. "We implementeren aanvullende maatregelen die voor nog betere sterkte en bevestiging zorgen van het scherm van de BlackBerry KEYone", volgens TCL. De fabrikant claimt deze maatregelen al door te voeren bij nieuwe KEYone's en deze zouden inmiddels de winkels en distributeurs bereiken.
Verder belooft TCL de voorraad deze zomer aan te vullen wordt met de revisies. Iedereen die het toestel al aangeschaft heeft, heeft garantie op zijn bestaande smartphone voor eventuele vervanging, vult het bedrijf aan. Half juni onderzocht de Chinese fabrikant de noodzaak voor vastlijmen van het scherm nog. Het bedrijf claimde toen van een 'handvol' klanten klachten te hebben ontvangen. Gebruikers van de BlackBerry KEYone klaagden dat het scherm kan loskomen doordat het niet is vastgelijmd aan de rest van het toestel.