Verschillende fabrikanten van processorkoelers hebben aangegeven dat ze upgradekits beschikbaar stellen voor mensen die een nieuw systeem samenstellen rond de AM4-socket. Tussen deze bedrijven zitten Noctua, Corsair en Arctic.
De Duitse website ComputerBase heeft een overzicht samengesteld van de bedrijven die de upgradekits weggeven. Corsair heeft tegen de website verteld dat zowel de Hydro H60 als de H100 al op de AM4-socket passen. Het bedrijf werkt aan brackets voor de andere modellen, maar geeft niet aan of die gratis verkrijgbaar zullen zijn.
Arctic geeft aan dat het grootste gedeelte van zijn koelers al passen op AM4-moederborden. De Freezer 12 en Freezer 33 passen nog niet, maar eigenaren van de koelers kunnen bij Arctic een upgradekit verkrijgen. Enkele oudere modellen passen niet op de socket en worden niet meer ondersteund. Hieronder vallen de Freezer A20, A11 en A32. In de Liquid Freezer-serie passen alleen modellen uit de tweede generatie op de sockets. De eerste generatie wordt niet langer ondersteund.
Noctua belooft dat er voor alle koelers die sinds 2005 zijn verkocht ombouwkits beschikbaar komen, met uitzondering van de NH-L9i. De kits zijn gratis, op voorwaarde dat de gebruiker een aankoopbewijs kan tonen. Zonder dit bewijs kosten de kits 7,90 euro. Enermax verstrekt gratis AM4-kits voor acht koelers, waaronder modellen uit de ETS-T50 AXE- en ETS-T40F-series. Gebruikers moeten wel hun bon kunnen overhandigen.
Vorige week donderdag maakte be quiet bekend dat het voor meerdere koelers upgradekits zou verschaffen. ComputerBase geeft aan dat de site bij meerdere fabrikanten om informatie gevraagd heeft en zijn artikel zal updaten zodra er meer reacties binnenkomen. Fabrikanten die nog opvallend ontbreken zijn Scythe en Cooler Master.