Het volgende uitbreidingspakket van Destiny heet waarschijnlijk Rise of Iron. Dat blijkt uit gelekte marketingmaterialen die op Reddit verschenen. De uitbreiding wordt waarschijnlijk in september uitgebracht.
De officiële aankondiging van de uitbreiding vindt vermoedelijk plaats op de E3 medio juni. Volgens bronnen van Kotaku is het gelekte postermateriaal authentiek. De Rise of Iron-uitbreiding bevat volgens die bron een nieuwe raid en is groter dan dlc's die de afgelopen twee jaar voor Destiny verschenen.
Het is niet geheel duidelijk hoe de uitbreiding past in het Iron Banner pvp-evenement, maar het lijkt te gaan om Iron Banner-maestro Lord Saladin op de poster die een brandende bijl of hamer in zijn handen houdt.
De raid in Rise of Iron zou volgens Kotaku's bronnen losjes gebaseerd zijn op de raid die afgelopen jaar uit de House of Wolves-dlc werd gehaald. Er zou een moment geweest zijn waarop ontwikkelaar Bungie gepland had deze of een vergelijkbare dlc in april uit te geven, maar dat is niet gebeurd.
Begin januari, toen bekend werd dat Destiny 2 niet in september 2016 uit zou komen, werd al bekend dat er een team bezig was met een grotere dlc die in de komende maanden uit moest komen. Dit lijkt nu Rise of Iron te zijn. Uitgever Activision kondigde in februari tijdens het bekendmaken van de jaarcijfers aan dat Destiny 2 in 2017 uit moet komen.