Bèta van multiplayer Uncharted 4 gaat donderdag als eerste van start in Europa

De multiplayerbèta van Uncharted 4: A Thief's End gaat in Europa een dag eerder dan gepland van start. Op donderdag om zes uur 's avonds kunnen spelers beginnen. Voor toegang tot de bèta is Uncharted: The Nathan Drake Collection vereist.

De bètatest zal tot en met 13 december duren. Het bezit van Uncharted: The Nathan Drake Collection is vereist, zo zegt de Europese divisie van PlayStation via Twitter. Dat is een geremasterde verzameling van de singleplayeronderdelen van de eerste drie Uncharted-games. Deze kwam op 7 oktober uit voor de PlayStation 4.

Uncharted 4: A Thief's End moet de laatste game in de franchise worden, zoals de titel ook suggereert. Het multiplayerelement moet meer diepgang hebben dan de voorgaande games. Zo is er nu een ingame-economie waarin spelers geld verdienen met hun handelingen in multiplayer. Dat geld kunnen ze vervolgens weer uitgeven aan gear, sidekicks en wat ontwikkelaar Naughty Dog Mystical Elements noemt. Uncharted 4 zelf komt op 18 maart 2016 op de markt en zal alleen beschikbaar zijn voor de PS4. Tweakers heeft previews van zowel de singleplayer als de multiplayer van Uncharted 4 gemaakt.

Helaas!
De video die je probeert te bekijken is niet langer beschikbaar op Tweakers.net.

Door Mark Hendrikman

Redacteur

03-12-2015 • 09:09

23

Reacties (23)

23
22
18
0
0
0
Wijzig sortering
Het bezit van Uncharted: The Nathan Drake Collection is vereist
Belachelijk! Heb alle games op platinum uitgespeeld, en weiger om de collection te kopen. Nu worden de nieuwere spelers beloont, en worden de spelers van het eerste uur buitenspel gezet. Rare constructie.

Verder kan ik natuurlijk niet wachten tot de release. Heb er nu al zin in..
Helemaal niet belachelijk aangezien de remake collectie op de ps4 is, jij heb Uncharted 1t/m 3 op de ps3 gespeeld.
Desalniettemin zou het niet een gek idee zijn als iedereen met uncharted trophy's op zn PSN account aan de beta zou mogen deelnemen, maar aan de andere kant gaat het om een beta en niet een demo dus hebben ze wellicht voldoende testers als ze al die spelers toegang geven die de collection hebben aangeschafd
Dat denk ik ook aangezien het om een beta inderdaad gaat, echter mocht het mogelijk zijn een key weg te geven had ik dat wel gedaan.
Ik speel voor de single player en dus zal ik niet aan de multiplayer beta mee doen ondanks dat ik de collection heb(Ik wou graag opnieuw spelen), echter multi player hoef ik niet dus zou leuk geweest zijn als ik een key ofzo kon weggeven en iemand anders blij mee had kunnen maken.
Wat maakt dat nou uit? Als je een PS4 hebt, en alle drie de titels op de PS3 had, en je PSN-account op beide apparaten stond... dan is het imo voldoende?

Ik heb zelf de Uncharted Collection wel, omdat ik geen PS3 had. Het zijn drie enorm vette games, en ik kijk dan ook echt uit naar deze beta :) maar ik kan me voorstellen dat er 'trouwere' fans zijn die er nog langer op wachten dan ik. Dan vind ik het niet fair dat zij worden overgeslagen.
Belachelijk omdat het spel uitkwam op de ps3. Oftewel de spelers van het eerste uur worden buitenspel gezet; want waarom zou ik de collection kopen op de ps4 als ik alle drie de delen los bezit voor de ps3 en meermaals heb uitgespeeld??

[Reactie gewijzigd door rRac0on op 24 juli 2024 09:09]

Wat dus betekent dat mensen die Uncharted nog niet kende 1 t/m 3 voor een habbekrats hebben kunnen kopen, en nu ook nog de beta mogen spelen. Mensen die 1 t/m 3 los hebben gekocht op PS3 hebben het nakijken, ook als ze deze games per game 3/4 keer hebben moeten spelen om op platinum te komen.

Nouja, mijn gameplezier straks wordt er niet minder van. Volg Uncharted op de voet en het ziet er fantastisch uit. Had het gewoon graag eerder in actie gezien, het duurt al zo lang :(
Ik ben benieuwd. Ik had hele hoge verwachtingen bij de game zelf, maar na De eerste en tweede game gespeeld te hebben heb ik toch zo mijn twijfels. Ik had meer sluipen verwacht ipv alleen maar schieten. De verdeling in Tomb Raider (2013) vond ik goed gedaan, had gehoopt dat het meer daar op leek kwa balans tussen schieten en sluipen.

We gaan het zien :)
Ik vind Tomb Raider minder leuk worden dit is meer schieten en minder aandacht legendes en alles, bij Uncharted zie je nog echt dat ze aandacht aan besteden terwijl Tomb Raider nog maar paar geheime locaties heeft die je ook nog eens moet vinden zelf.

Tomb Raider draait meer andere kant op met meer schieten en alles, terwijl Uncharted nog een beetje de oude Tomb Raider settings heeft sluipen/ legendes en alles.
Verder vond ik Tomb Raider 2013 een erg leuk spel en heb hem zowel op de ps3/ps4 gespeeld.
uhhh. Ik heb bij tombraider niet gesluipt alleen maar rushen :X

Hekel aan sluipspellen.
Je hebt in ieder geval de keuze, en dat vind ik dan wel zo fijn :)
Uncharted 4: A Thief's End moet de laatste game in de franchise worden, zoals de titel ook suggereert.
En als de game goed loopt zullen ze daar vast wel een draai aan geven en een 5e deel maken.
Wat mij betreft niet erg want heb mij prima vermaakt met de voorgaande delen!
daar kan je je best wel eens in vergissen.
naughty dog heeft meerdere franchises gehad die goed liepen maar ook gestopt zijn.
Als het verhaal gewoon eindigt met 4, stoppen ze ook
Mogelijk, maar ze kunnen er altijd een draai aan geven..
Net zoals ze na bijvoorbeeld God of War 3 gewoon weer een nieuwe game hebben gemaakt maar dan ergens anders in het verhaal verder gaan. Kunnen ze hier ook prima mee doen. Als ze er genoeg geld mee kunnen verdienen vinden ze echt wel een weg! :)
Heb me prima vermaakt met de collection dus verheug me ook op deel 4 :)
Ik heb echter geen interesse in de Beta (speel het meer voor het verhaal) maar ik kan de key niet weg geven gezien je een lokale save game op je ps4 moet hebben van de collection om hem te spelen...

Mensen die de beta wel willen spelen en de collection niet hebben kunnen dus niet zo 1 2 3 een key overnemen.
Bij mij het zelfde ik ben bezig met de Collection geweldig om weer eens 1 tot 3 te spelen, ben er nu ook bijna klaar mee.
Echter vind ik Multiplayer niet intteresant dus doe niet mee aan de beta, als ik een key hier door had weg kunnen geven had ik het ook wel gedaan dit kan helaas niet.
Super gaaf dit. Heb er morgen voor vrij genomen :) Dat wordt vanavond al voor de buis gamen. Ik kan niet wachten!

De singleplayer lijkt mij ook weer een pareltje van Naughty Dog. Wat een fantastische studio is dat toch!
vond de mp van tlou wel vermakelijk, teamwork was echt nodig. alleen lijkt dit weer op door elkaar heen springen alla cod.
Ben toch wel benieuwd. Ik heb eigenlijk al tijden geen leuke multiplayer meer op de PS4 en ben voornamelijk alleen maar op de PC bezig met Just Cause 3./Fallout etc. Ik ga hem zeker eventjes proberen om te kijken of het wat is. FPS multiplayers trekken mij totaal niet vanwege de onhandige controller maar third person shooters/rondrennen in de stijl van The Last of Us vind ik al een stuk interessanter. Ik hoop alleen dat er wat teamwork/headset werk in zit. Meestal is dat niet het geval maar wie weet.
Laatste multiplayer die ik van UT speelde was dacht nog deeltje 2, was an sich wel grappig, de flag was vervangen voor een relic, maar ook die pve waves waren goed te doen. Maar om een console en game te komen enkel voor wat MP (SP ben ik al tijdje afgehaakt), niet echt mijn eerste keuze.
Vanavond maar eens kijken. Hoop dat het voor een 'beta' versie wel redelijk soepelt draait. Ik heb altijd zeer vervelende ervaring met multiplayer beta's (geen matches kunnen joinen)

@JerX, Tegenwoordig noemen ze alles een Beta. Ze stellen ook open beta's uit omdat er te veel bugs zitten. Wanneer nu het een publieke demo is onder het jasje 'beta' of echt een beta versie is, is voor mij een raadsel. In mijn ogen moet een beta versie redelijk goed kunnen draaien. Maar een multiplayer beta releasen waarvan het multiplayer onderdeel niet werk... tja sorry hoor, maar dan moet je ook geen beta vrijgeven voor het publiek.

[Reactie gewijzigd door FireBladeX op 24 juli 2024 09:09]

Op dit item kan niet meer gereageerd worden.