Hostingprovider Mijndomein.nl kampt sinds maandagochtend met een storing waardoor verschillende diensten niet of slecht bereikbaar zijn. Het gaat onder andere om webhosting en e-mail. De storing zou begonnen zijn naar aanleiding van onderhoud bij de provider van Mijndomein.
Dat laatste meldt het Mijndomein Actueel-twitteraccount. De problemen doen zich niet bij alle door Mijndomein.nl gehoste sites voor en op moment van schrijven is nog niet duidelijk wat de impact van de storing is.
Wel is duidelijk dat het een technisch probleem betreft waar volgens een woordvoerder met man en macht aan gewerkt wordt. De eerste problemen werden maandagochtend rond half negen gemeld. Mijndomein heeft meer dan 195.000 klanten met in totaal bijna 577.000 domeinnamen. Niet bekend is welk deel daarvan last heeft van de storing.
Er wordt nog hard aan de storing gewerkt ism onze ISP. Helaas nog geen tijdsindicatie bekend. ^T
— Mijndomein Actueel (@MD_Actueel) November 30, 2015