Software-update: DisplayFusion 10.1.2

DisplayFusion 4.0 logo (75 pix) Binary Fortress Software heeft versie 10.1.2 van DisplayFusion uitgebracht. Dit programma is bedoeld om een multimonitorset-up te beheren. Zo kan per beeldscherm een aparte achtergrond of screensaver worden ingesteld en kunnen programma's op een door de gebruiker te bepalen beeldscherm worden geopend. Prijzen voor een licentie beginnen bij 34 dollar en tijdelijk geldt een korting van zo'n dertig procent. Er is ook een gratis versie, maar die heeft uiteraard minder mogelijkheden. Meer informatie over DisplayFusion staat op deze pagina. De belangrijkste veranderingen en verbeteringen die in deze uitgave zijn aangebracht, zijn hieronder voor je op een rijtje gezet.

Note:
  • This is the last version of DisplayFusion that will install and run on Windows 7/8
Fixed:
  • TitleBar Buttons now show up on Discord
  • Firefox no longer moves to next monitor when middle-clicking a tab
  • Alt+Tab previews no longer have black borders on Windows 10
  • Alt+Tab icons are now centred under previews when item text is disabled
  • Alt+Tab no longer has a white background in some cases
  • Alt+Tab no longer selects the wrong window when using the "Show on current monitor, show current windows" mode
  • Taskbar now gets the correct height on systems with Atomic Alarm Clock installed
  • Chrome now fits properly when maximized to splits on systems with ESET Antivirus installed
  • Windows no longer resize when restored from minimized by dragging file over taskbar button
  • Selecting All Applications in the Select Application window no longer throws an error
  • UWP apps are no longer duplicated in the Select Application window
  • Taskbar line looks correct again when auto-hidden on Windows 10
  • AMD Radeon software now gets correct icon on DisplayFusion taskbar
  • Resolved a wallpaper issue that could cause the wallpaper to be removed and replaced with a blank image
DisplayFusion 7.0DisplayFusion 7.0DisplayFusion 7.0DisplayFusion 7.0
Versienummer 10.1.2
Releasestatus Final
Besturingssystemen Windows 7, Windows Server 2008, Windows Server 2012, Windows 8, Windows 10, Windows Server 2016, Windows Server 2019, Windows 11
Website Binary Fortress Software
Download https://www.displayfusion.com/Download/
Licentietype Freeware/Betaald

Door Bart van Klaveren

Downloads en Best Buy Guide

11-10-2023 • 04:04

4

Bron: Binary Fortress Software

Reacties (4)

4
4
1
0
0
3
Wijzig sortering
Jammer dat Microsoft er zelf nooit voor heeft gezorgd dat je kan instellen op welke monitor je apps openen. nu is het echt vreemd random gedrag van je OS waardoor je (misschien) betaalde pakketten nodig hebt.

verder boeit al die fancy wallpaper dingen mij echt niet.
Microsoft Powertoys Fancyzones?
daar ga ik eens even mee stoeien, kijken of ik daar betere resultaten mee behaal.

dank je voor je reactie :)
ach je kan het meestal met een sale wel voor weinig in de steam store op de kop tikken. Ik heb er volgens mij 5 euro voor betaald.

[Reactie gewijzigd door Hakker op 27 juli 2024 09:24]

Op dit item kan niet meer gereageerd worden.