Software-update: DisplayFusion 9.1

DisplayFusion 4.0 logo (75 pix) Binary Fortress Software heeft versie 9.1 van DisplayFusion uitgebracht. Dit programma is bedoeld om een multimonitor-set-up te beheren. Zo kan per beeldscherm een aparte achtergrond of screensaver worden ingesteld en kunnen programma's op een door de gebruiker te bepalen beeldscherm worden geopend. Prijzen voor een licentie beginnen bij $29. Er is ook een gratis versie, maar die heeft uiteraard minder mogelijkheden. Meer informatie over DisplayFusion staat op deze pagina. De belangrijkste verbeteringen zijn hieronder voor je op een rijtje gezet:

DisplayFusion 9.1 Highlights
  • Important! This build uses a new code signing certificate, you may receive a Smart Screen warning from Microsoft
  • Resolved a memory leak that occurred on some machines
  • Resolved an issue where the screen saver wouldn't start if the wallpaper interval was lower than the screen saver timeout
  • Resolved an issue where icons were missing from Alt+Tab window with certain settings
  • Resolved an issue that caused the desktop to flash when using Website wallpaper
  • A few other minor fixes and improvements
DisplayFusion 7.0DisplayFusion 7.0DisplayFusion 7.0DisplayFusion 7.0
Versienummer 9.1
Releasestatus Final
Besturingssystemen Windows 7, Windows 8, Windows 10
Website Binary Fortress
Download https://www.displayfusion.com/Download
Licentietype Freeware/Betaald

Door Bart van Klaveren

Downloads en Best Buy Guide

17-11-2017 • 12:40

4

Bron: Binary Fortress

Reacties (4)

4
4
3
0
0
1
Wijzig sortering
Fijn programma. Ik weet niet hoe het tegenwoordig is maar ik heb een tijd gezocht naar gratis varianten en vond dat die toch lastig waren te vinden en/of niet helemaal lekker werken. Tip: tijdens Steam sales (summer, winter etc.) is dit programma vaak in de aanbieding voor rond de 7 euro (kan mij de precieze prijs niet helemaal herinneren).
screenshots van versie 7.0 voegen niet echt wat toe aan het bericht
Start menu werkt nu ook eindelijk weer op 2 schermen, eerst kreeg ik die slechts eventjes te zien voor ie op m'n andere scherm verscheen.
Ik kreeg op 1 scherm het start menu van Start10 en op de andere van Windows 10. Nu heb ik op beide schermen het start menu van Start 10. :)

Het leuke is dat het Windows 10 menu nu ook automatisch naar het 2de scherm gaat als ik het oproep.

[Reactie gewijzigd door Tourmaline op 23 juli 2024 18:34]

Op dit item kan niet meer gereageerd worden.