Software-update: DisplayFusion 7.1

DisplayFusion 4.0 logo (75 pix)Binary Fortress Software heeft versie 7.1 van DisplayFusion uitgebracht. Met dit programma is het mogelijk om een multimonitor-set-up te beheren. Zo kan per beeldscherm een aparte achtergrond of screensaver worden ingesteld en kunnen programma's op een door de gebruiker te bepalen beeldscherm worden geopend. Een licentie kost ongeveer 13 euro, of 18 euro voor alle computers in een huishouden. Er is ook een gratis versie, maar die heeft uiteraard minder mogelijkheden. Meer informatie over DisplayFusion staat op deze pagina. De changelog voor deze uitgave ziet er als volgt uit:

Changed:
  • Wallpaper images can now be moved up to 999,999 pixels, not limited to 10,000
  • Improved Scripted Function downloader, now with function updates (highlighted in yellow in the list)
  • More than 30 new scripted function helpers
Fixed:
  • GPO support improvements
  • Much improved "Rollup Window to TitleBar" Function, better compatibility and performance
  • Resolved some minor issues
  • Hook improvements
  • Performance and stability improvements
DisplayFusion 7.0DisplayFusion 7.0DisplayFusion 7.0DisplayFusion 7.0
Versienummer 7.1
Releasestatus Final
Besturingssystemen Windows 7, Windows Vista, Windows 8, Windows 10
Website Binary Fortress
Download http://www.displayfusion.com/Download/
Bestandsgrootte 13,11MB
Licentietype Freeware/Betaald

Door Bart van Klaveren

Downloads en Best Buy Guide

07-04-2015 • 07:59

2

Bron: Binary Fortress

Reacties (2)

2
2
2
0
0
0
Wijzig sortering
Deze was 8 januari al te krijgen, zitten ook een paar bugs in waardoor windows soms kan crashen, in 7.2 beta 1 is dat opgelost (inmiddels zijn ze al bij beta 3 overigens)
Het hooked zich met Windows Explorer waardoor die gelijk ook crasht,waardoor sommige programma's opeens heel raar gaan gedragen(icoontje weg, maar wel nog aan bijv.)

[Reactie gewijzigd door MrFax op 23 juli 2024 08:27]

Op dit item kan niet meer gereageerd worden.