- Redacteur componenten
- Hoofdverantwoordelijk voor gpu's, videokaarten, werkgeheugen, processorkoelers en ventilators
- Schrijft sinds 2017 over hardware
147
Reviews
8
Nieuwsberichten
Reinoud schrijft sinds 2017 over componenten, eerst voor Hardware Info en sinds 2020 voor Tweakers. Zijn meeste tijd gaat uit naar uitgebreide tests van videokaarten, (processor)koelers en het inzichtelijk maken van gameprestaties op uiteenlopende systemen.
Naast al zijn geschreven reviews was Reinoud ook in video's te zien bij zowel Hardware Info TV als Tweakers Tech Hub van 2017 tot 2023. Tegenwoordig verschijnt hij regelmatig in de Tweakers Podcast, met name als er iets rondom gpu's besproken wordt. Als hardwarefanaat gaat zijn hart vooral sneller kloppen van hardware met een goede prijs-prestatieverhouding. Als redacteur bij Tweakers richt Reinoud zich het liefst op frametimeanalyses van allerlei pc-games, zowel met snelle als met langzamere componenten.
In zijn vrije tijd volgt Reinoud zowel het technologie- als duurzaamheidsnieuws op de voet, en tweakt hij graag uiteenlopende dingen die hij in het dagelijks leven tegenkomt.
Gebruikersprofiel van Trygve
Artikelen van Reinoud Dik
154 artikelen - Pagina 1 van 16
|
Benchmark - Battlefield 6 - Meer kogels dan frames
21-11 - De pc-versie van Battlefield 6 heeft de nodige systeemvereisten. We bekijken prestaties op drie systemen met verschillende videokaarten en grafische instellingen.
|
|
|
Quicktest - ASUS GeForce RTX 5080 Noctua OC Edition - Meer ventilator voor minder geluid
13-11 - Wie denkt aan een stille videokaart met grote koeler, denkt al snel aan Noctua. Onlangs bracht de fabrikant zijn RTX 5080 samen met ASUS uit, die we hier onder de loep nemen.
|
|
|
Round-up - 15x aio-waterkoeler van 360mm - Om je dikke cpu voluit te laten gaan
01-11 - In deze round-up vergelijken en testen we vijftien aio-waterkoelers om te achterhalen welke het beste presteert om je processor zo koel mogelijk te houden.
|
|
|
Quicktest - Arctic P14 Pro - Bijna zo bruut als zijn kleine broertje
09-09 - Arctics populaire P14-ventilator is onlangs opgevolgd door de P14 Pro en in deze review bekijken we in hoeverre de belofte voor hogere prestaties is waargemaakt.
|
|
|
Review - Instap-gpu's op een budgetprocessor - RTX 5060 (Ti) vs. RX 9060 XT, 8GB vs. 16GB
30-08 - We testten hoe de GeForce RTX 5060, 5060 Ti, Radeon RX 9060 XT en Arc B580 presteren met een Ryzen 5 7500F op PCIe 4.0 in instapconfiguraties.
|
|
|
Round-up - GeForce RTX 5070 - Middensegment leeft op door prijsdaling
29-08 - Prijsdalingen van RTX 5070's hebben gezorgd voor een betere prijs-prestatieverhouding, reden voor ons om een round-up van deze GeForce-kaart te maken.
|
|
|
Review - Mafia: The Old Country - Een maffiafilm die je zelf speelt
27-08 - Mafia: The Old Country vertelt het verhaal van de opkomst en ondergang van een Siciliaanse maffiafamilie, met alle elementen die je bij zo'n verhaal zou verwachten.
|
|
|
Round-up - Acht GeForce RTX 5060-videokaarten - Stil en zuinig op budget, al knelt 8GB
09-08 - In deze GeForce RTX 5060 testen we acht modellen om te zien welke fabrikanten hun kaarten het best hebben afgesteld.
|
|
|
Review - Nvidia GeForce RTX 5050 - Om de 5060 aantrekkelijk te doen lijken
05-08 - De GeForce RTX 5050, Nvidia's goedkoopste videokaart van deze generatie, is gericht op 1080p-gaming en opgebouwd rondom de GB207-gpu, de allerkleinste Blackwell-chip.
|
|
|
Round-up - Radeon RX 9060 XT Round-up - Zeven AMD-instappers met genoeg geheugen
01-08 - De Radeon RX 9060 XT 16GB heeft een toekomstbestendige hoeveelheid geheugen, maar welke kaart is een aanrader? Dat zochten we in deze round-up voor je uit.
|
|