Blue zou niet alleen codenaam zijn van een grote update voor Windows, maar ook van een grote update voor Windows Phone, Windows Server, Hotmail en Skydrive. Dat meldt ZDNet. Microsoft zou voortaan al zijn producten jaarlijks een update willen geven.
De Blue-update zou de eerste keer moeten worden dat veel producten en services van Microsoft op hetzelfde moment een grote, jaarlijkse update krijgen, meldt ZDNet op basis van een volgens de auteur betrouwbare bron. ZDNet heeft vaak informatie van insiders over Microsoft, waardoor het gerucht betrouwbaar overkomt. De site was ook de eerste die sowieso iets over Blue als update voor Windows meldde.
Als de informatie klopt, is het voor het eerst dat er informatie naar buiten komt over een grote update van Microsoft voor Windows Phone 8. Het mobiele besturingsysteem kreeg met Portico al wel een kleine update met bugfixes en de optie om wifi ingeschakeld te laten in standby, maar over een grote update was nog niets bekend.
Naast de grote jaarlijkse updates, die ongeveer tegelijk moeten plaatsvinden, zou Microsoft ook kleinere updates willen pushen die onafhankelijk van elkaar lopen. De jaarlijkse update-cycle is nieuw voor Microsoft, maar andere bedrijven werken al op die manier: zo brengt Apple elk jaar een nieuwe versie van iOS en Mac OS X uit en komt Google minstens een keer per jaar met een grote nieuwe versie van Android. Canonical brengt traditiegetrouw twee versies van Ubuntu per jaar uit.

Speciale upgrade-aanbieding
Tot 28 februari 2013 hebt u de kans om uw systeem voor maar ¤ 14,99** te upgraden naar Windows 8 Pro. Dit is de laagst mogelijke upgradeprijs en een uitzonderlijke kans.
Start de Windows 8 Upgradeassistent en volg de stappen om de upgrade aan te schaffen.
**-****-****-****-***
Gebruik deze individuele promocode op uw orderbevestigingspagina.
Terwijl ik een zelfgebouwde PC heb... wat heb ik dan van doen met Acer, Dell en consorten? Deze mail komt van Microsoft zelf en verder geen voorwaarden aan verbonden (ja, PC van een bepaalde leeftijd).De aanbieding waar jij het over hebt is de zgn. upgrade van Acer, HP, Dell, etc. Dat staat er los van.
[Reactie gewijzigd door Creative S op vrijdag 8 februari 2013 10:55]
Het Windows 8 Media Pack bevat ook Media Center voor een tientje.Ok zo lekker handig van ze.. Win8 verkocht al voor geen meter, en denken ze nu echt dat mensen met zulke prijzen win8 gaan aanschaffen? Gezien het feit dat ze een aantal handige functies eruit hebben gesloopt (o.a. Media center) wordt het voor mij en voor een hoop mensen in mij omgeving zo NIET lonend om de overstap uberhaupt te maken.
Het aantal mensen in mijn omgeving die de overstap hebben gemaakt kan ik op 2 vingers tellen, en de helft daarvan zit al 4 dagen te smeken of ik Win7 weer op dr pc kan zetten.
Bye bye Win8, it's as simple as that.
Ok zo lekker handig van ze.. Win8 verkocht al voor geen meter, en denken ze nu echt dat mensen met zulke prijzen win8 gaan aanschaffen? Gezien het feit dat ze een aantal handige functies eruit hebben gesloopt (o.a. Media center) wordt het voor mij en voor een hoop mensen in mij omgeving zo NIET lonend om de overstap uberhaupt te maken.
Het aantal mensen in mijn omgeving die de overstap hebben gemaakt kan ik op 2 vingers tellen, en de helft daarvan zit al 4 dagen te smeken of ik Win7 weer op dr pc kan zetten.
Bye bye Win8, it's as simple as that.
Voor zover de gekende cijfers, verkoopt Windows 8 even goed als Windows 7 in dezelfde tijdspannnen.Ok zo lekker handig van ze.. Win8 verkocht al voor geen meter, en denken ze nu echt dat mensen met zulke prijzen win8 gaan aanschaffen? Gezien het feit dat ze een aantal handige functies eruit hebben gesloopt (o.a. Media center) wordt het voor mij en voor een hoop mensen in mij omgeving zo NIET lonend om de overstap uberhaupt te maken.
Het aantal mensen in mijn omgeving die de overstap hebben gemaakt kan ik op 2 vingers tellen, en de helft daarvan zit al 4 dagen te smeken of ik Win7 weer op dr pc kan zetten.
Bye bye Win8, it's as simple as that.
Ik heb al een keer eerder gezegd dat Windows (net als Intel) een soort tick tock uitvoert. Het zou me niets verbazen als Windows 8 in dezen de tick (95, 2000, Vista) gaat zijn en deze Blue-update vervolgens de tock (zoals 98, XP, 7). Marketingtechnisch zou dit best wel eens verstandig kunnen zijn omdat Microsoft misschien van het idee af wil dat mensen nu soms hebben dat je telkens één Windowsversie over moet slaan om een goed eindproduct te hebben. De genoemde sprongetjes zijn namelijk telkens volledig gebaseerd op het bestaande product, waarna de nieuwe release meer 'af' is.Originally unveiled by ZDNet, the update on the Windows side, due in mid-2013, will include UI changes and alterations to the entire platform and pricing. We’re told that Microsoft is aiming to make Windows Blue the next OS that everyone installs. The approach is simple, Microsoft will price its next Windows release at a low cost or even free to ensure users upgrade. Once Windows Blue is released, the Windows SDK will be updated to support the new release and Microsoft will stop accepting apps that are built specifically for Windows 8, pushing developers to create apps for Blue. Windows 8 apps will continue to run on Blue despite the planned SDK changes.
[Reactie gewijzigd door Eagle Creek op vrijdag 8 februari 2013 08:58]
[Reactie gewijzigd door Eagle Creek op vrijdag 8 februari 2013 12:38]
[Reactie gewijzigd door geenstijl op vrijdag 8 februari 2013 08:47]
Je bedoelt het nieuwe startscherm? De indeel mogelijkheden daarvan zijn toch niet minder dan van het oude startmenu? Je kan de tiles organiseren in grids (ipv mappen in de oudestartmenu's) en je kunt het aantal tiles op het schermaanpassen naar je behoeftesIs er ook al een schatting van wanneer 'Blue' uitgerold gaat worden? Ik hoop in ieder geval dat de Windows update toch aanzienlijk meer customization gaat brengen naar het startmenu. Hoe het nu is, is het 3x niks.
Voor een ander kleurtje:Hoewel ik hier mee eens ben, wil ik er ook aan toevoegen dat meer aanpassingsmogelijkheden mij geen pijn doen en ik hier zelf alleen maar vrolijker van wordt
Kan me dus ook voorstellen dat meerdere mensen dit ook wel willen omdat, misschien, ze wel een ander kleurtje willen o.d.
Daarvoor heb je gewoon de 'patchdag dinsdag' dacht ik voor infecties.Goh ik dacht altijd dat Blue een nieuwe versie van Windows zou worden. Dit lijkt mij in ieder geval een goede stap. Elk jaar een nieuwe grote update verkleint de kans op infecties.
[Reactie gewijzigd door Metallize op vrijdag 8 februari 2013 08:50]
Het start menu zit er gewoon in, maar dan in een andere stijl. Wat is het probleem?Hopelijk brengt men een fix uit , van het probleem dat het start menu er niet in zit![]()
Maar serieus, ik hoop dat men ooit voor windows 8 een Switch maakt voor Metro of classic start menu, wat je op alle tijden aan en uit kunt zetten,
Zo kunnen ze temminste ook de zakelijke klanten over de streep halen, met een simpele feature, en nieuwe gebruikers laten wennen of indoctrineren met metro.
Op dit item kan niet meer gereageerd worden.
Populair: Tablets Samsung Websites en communities Mobiele telefoons Google Apple Microsoft Sony Games Politiek en recht
© 1998 - 2013 Tweakers.net B.V. Contact Over Tweakers Jouw privacy Algemene voorwaarden Cookies
Tweakers wordt uitgegeven door De Persgroep en wordt gehost door True