Hoofdcategorieën
Device Settings

HTC geeft Desire update naar Android 2.2 Froyo

Door Arnoud Wokke, vrijdag 21 mei 2010 09:58, views: 45.786

HTC gaat zijn onlangs gelanceerde Android-smartphone Desire van een update naar Android 2.2 Froyo voorzien. De nieuwe Android-versie biedt onder meer snelheidsverbeteringen en ingebouwde ondersteuning voor Flash 10.1.

HTC DesireNaast de Desire krijgen diverse toestellen voor Amerikaanse providers in elk geval een update, zo heeft HTC bekendgemaakt in een statement dat Android Central heeft gepubliceerd. Daaronder zijn de Droid Incredible en Evo 4G. Die laatste is het eerste Android-toestel met een 4,3"-touchscreen en ondersteuning voor wimax. Of de Legend en Wildfire een update krijgen, is niet bekendgemaakt. Het statement lijkt smartphones die in 2009 uitkwamen uit te sluiten, zoals de Hero. De G1, Magic en Tattoo krijgen ook geen update naar Android 2.1.

De updates voor de toestellen komen in de tweede helft van dit jaar. De tijd zal gaan zitten in het porten van de Sense-interface op toestellen. Google heeft gezegd dat de updates voor de eerste toestellen binnen enkele weken zullen komen, vooral om ontwikkelaars de gelegenheid te geven hun applicaties te testen op de nieuwe Android-versie. Vermoedelijk gaat het daarbij om Googles eigen smartphone Nexus One en wellicht de Motorola Droid. Een snelle update voor de Nederlandse Motorola Milestone ligt niet voor de hand, omdat Google dat niet als toestel voor ontwikkelaars ziet.

Android 2.2 voegt diverse nieuwigheden toe aan Googles mobiele besturingssysteem. Zo moeten applicaties sneller lopen door het toevoegen van een JIT-compiler aan de Dalvik Virtual Machine, waarin veel applicaties draaien. De browser moet sneller worden door de toevoeging van de Javascript-engine uit desktopbrowser Chrome.

Ook nieuw is de ondersteuning voor Flash 10.1. Daarnaast kunnen applicaties zichzelf updaten als de gebruiker dat wil. Ook kan muziek van een thuiscomputer naar het toestel worden gestreamd. Tot slot is er een manier toegevoegd om vanaf een desktopcomputer intents naar een Android-toestel te sturen. Daardoor kan een kaart van Google Maps of een website automatisch op het toestel worden geopend. Google kondigde Android 2.2 donderdag aan.

Volgende 10:28 EVGA voorziet GTX 470 van backplate en 'high flow bracket'
Vorige 09:45 Japan brengt satelliet met zonnezeil de ruimte in
Advertentie

Reacties

«  1  2  3  »

Hmm, ik zou het eerder nieuws vinden als ze dit NIET zouden doen. Een telefoon een maand voordat een nieuwe versie aangekondigd wordt uitbrengen en vervolgens geen update aanbieden zou niet bijzonder veel stijl hebben.

Hopelijk duurt het niet zo lang als de 2.1 update voor de Hero :+

Hetgeen je nu beschrijft is anders ongeveer exact wat er met de HD2 gebeurd is ;)

UPDATE: Alle toestellen van HTC (met Android ;)) in 2010 gelanceerd, krijgen update naar FroYo! http://www.androidgeek.nl/?p=50

Edit: Ja, er staat 'most', maar daarmee doelen ze denk ik op het uitsluiten van de HTC Wildfire.

[Reactie gewijzigd door 87Vortex87 op vrijdag 21 mei 2010 10:45]


Alle toestellen van HTC
Dat is goed nieuws voor sommige HTC WiMo gebruikers :+ of bedoel je alle Android toestellen.

[Reactie gewijzigd door watercoolertje op vrijdag 21 mei 2010 10:18]


in het artikel staat:
if your phone was launched this year, we will most likely offer an upgrade for it to the Froyo version.
het is dus nog niet zeker of dat wel zo is.

Alle toestellen tot nu toe uitgekomen, worden genoemd. Dus ik denk dat ze op de HTC Wildfire doelen. Dat is immers een low-end toestel.

[Reactie gewijzigd door 87Vortex87 op vrijdag 21 mei 2010 10:33]


De wildfire komt ook pas q3 uit...... en zo low end is het nou ook weer niet.

de legend wordt niet genoemd. wel in het artikel, maar niet door htc zelf. Dat is dus maar gewoon aangenomen aangezien die ook in 2010 is uitgekomen.

if your phone was launched this year, we will most likely offer an upgrade for it to the Froyo version.
Idee voor de Hero mensen:

Zet een filmpje op Youtube waarop jij je Hero dit jaar 'launched'!

Ik zie al een mooie collectie hobbyprojecten voor me. Er kan veel met buskruit, waterstof, benzine, elastiek, springveren, hefbomen, vuurwerk, huisdierkanariepieten, etc

[Reactie gewijzigd door cmegens op vrijdag 21 mei 2010 11:27]


Hahahaha _/-\o_ die is goed! maargoed, ik lach als een boer met kiespijn. €400,- en crappy customer support (van kastje naar de muur gestuurd), totaal geen communicatie, een telefoon die niet eens bluetooth normaal ondersteund, geen volledige market access, zeer trage tekstinvoer, regelmatig een paar seconden gewoon totaal bevroren en high battery drain.

Sorry, ik wil gewoon nog een keer duidelijk maken dat ik ontevreden ben over de gang van zaken bij HTC.

heb je het nu over de Desire of de Hero?

De Hero denk ik. De Desire is wel wat beter ondersteund.

Ben ik het niet met je eens, mijn Hero had last van een crappy touchscreen. Dit was een bekend probleem. Dus ik heb even gebeld en de volgende dag stond er een koerier voor de deur.

1,5 week later een gerepareerde telefoon terug met een excuusbrief van HTC.

Daarnaast is je battery drain argument natuurlijk kul. Geen enkele smartphone houdt het net zo lang uit als de telefoons van vroeger.
Met app. manager, slim indelen van mijn internet verbinding en geen onnodige troep aan houd ik het ruim 5 dagen uit met mijn hero.

Nee, ik ben prima tevreden over mijn Hero. Baal er van dat ik straks over moet op een Blackberry

Er staat: "Most 2010 HTC Android Phones to See Froyo Upgrade" dus niet alle ;) maar de belangrijkste toestellen zitten er tussen Desire, Legend, mytouch.

Ben benieuwd wanneer de eerste custom roms verschijnen :+

Er staat: "Most 2010 HTC Android Phones to See Froyo Upgrade" dus niet alle ;) maar de belangrijkste toestellen zitten er tussen Desire, Legend, mytouch.
Heb je, toch nog niet zo lang geleden, een hero of magic gekocht dan hoef je dus geen update te verwachten?
Een half jaar geleden koste een bijvoorbeeld hero nog ~400 Imho waardeloos als die gebruikers geen update meer krijgen. Voor mij geen htc smartphone als men zo met klanten omgaat; idem voor samsung overigens .
Welke fabrikant heeft wel goede support voor updates in de toekomst?

[Reactie gewijzigd door bite op vrijdag 21 mei 2010 11:34]


Er staat launched in 2010, niet sold in 2010... maar er komen zeker custom roms voor de hero met 2.2.

Custom is geen support van HTC uit. Als je betaald voor een GSM dan verwacht je ook dat ze support leveren. En dat doet HTC minder en minder. Op dat vlak ben ik wat teleurgesteld in HTC. Dat je u klanten aanzet tot het kopen van nieuwe toestellen, tot daar toe. Maar dat je andere klanten daarvoor straft is toch wel vrij zielig. De meeste mensen kopen niet elk jaar een nieuw toestel gewoon om een update te verkrijgen.

Android phones zijn de eerste die echte customer care hebben in de vorm van grote updates. Veel fabricanten maken telefoons en breken nooit een update uit of hoogstens een firmware die kleine bugs oplost.

De huidige trend met Android telefoons is voornamelijk op gang gekomen omdat de hardware erg op elkaar lijkt en het in feite een complete computer is. Daarom vind HTC het geen probleem om de Hero van 1.5 naar 2.1 te upgraden om de huidige gebruikers een betere ervaring te geven.

Echter vind ik het onrealistisch om te verwachten dat deze trend zich jaren gaat voortzetten - dit toestel (de Hero) is meer dan een jaar geleden uitgekomen en HTC heeft inmiddels al een lading aan andere toestellen uitgebracht. Ik ben meer dan tevreden als de Hero de 2.1 upgrade krijgt en het daar bij blijft.

Overigens zou je deze discussie over een half jaar weer kunnen voeren wanneer Android 3.0 uit komt en iedereen met een G1/Magic/Hero/Wildfire/Desire dan gaat klagen dat het weer maanden duurt voordat er nieuws over een upgrade is en meer telefoons buiten de boot vallen.

Ik heb persoonlijk inmiddels een custom ROM (Villain 5.5) op mijn Hero staan en ben dan ook niet bang dat ik Android 2.2 nooit op mijn Hero zal krijgen. Gezien de CPU en geheugen eisen ben ik bang dat het daarna wel echt tijd voor een snelle telefoon is :)

HTC gaat nu met android om zoals ze al jaren met windows mobile om zijn gegaan. Toestellen als een diamond 2 en touch pro2 hebben gewoon een update van 6.1 naar 6.5 gehad omdat ze niet oud genoeg waren. Voor HTC is een toestel heel snel oud, omdat ze zo ontzettend veel toestellen bakken. Is eigenlijk niets nieuws voor hen die al wat langer bij HTC klant zijn.

De legend is anders niet officieel bevestigd voor zover ik weet.
Al hoop ik zelf dat deze ook op korte termijn de update krijgt.

Ik hoop dat dat ook voor de HD2 geldt. Een vriendin van mij heeft er eentje gekocht twee maanden geleden met vage ideeen over Android. Ze had gehoord dat dat goed was. Blijkt dat het dus een van de weinige toestellen met Windows is. Het ding crasht om de haverklap en heeft een interface ontworpen door iemand met mensenhaat.

Iemand enig idee over dat ding upgraden naar Android?

[Reactie gewijzigd door Maurits van Baerle op vrijdag 21 mei 2010 10:51]


Op de officiele manier zal je dat ding nooit naar Android kunnen upgraden. Misschien als je mazzel hebt heeft iemand een werkende Android port gemaakt op XDA-developers.

Je kan em niet porten naar Android. (duh)

Maar op XDA staan er een pak custom roms die haar pijn zullen verzachten :)

De pijn van Windows Mobile is helaas niet te verzachten.
Jammer dat ze geen research heeft gedaan naar welk OS er dan op het toestel stond.

/ontopic: ik zag dat gisteren Paul OBrien van Modaco een dev-image had gecreeerd uit de SDK van Android 2.2, en die al geinstalleerd had op zijn Nexus One.
http://twitpic.com/1ph9dz
Met een beetje hacken aan de Kernel zou dit ook voor de Desire beschikbaar moeten komen.

/ontopic: ik zag dat gisteren Paul OBrien van Modaco een dev-image had gecreeerd uit de SDK van Android 2.2, en die al geinstalleerd had op zijn Nexus One.
http://twitpic.com/1ph9dz
offtopic:
Paul was al flink bezig met de Legend en de Desire
http://tweakers.net/archi...ws/?keyword=Modaco%20Paul

Het is sowieso belachelijk hoe weinig er gedaan wordt met 'oude' modellen. Veel mensen sluiten een twee-jarig contract af. Dan verwacht je tenminste tijdens die periode toch wel een beetje support van de fabrikant?

Inderdaad, ik heb de vodafone Magic nu net een jaar, die was toen nieuw, en ik zit nog vast op 1.6 zonder Bluetooth file transfer en HTC Sense...

een 2jarig contract houdt niet in dat je ook 2 jaar aan je toestel vast zit...
dat je een nieuw toestel niet kan/wil betalen binnen 2 jaar is een ander verhaal....

Dat is niet helemaal waar. Als de telefoon en het abonnement gekoppeld worden verkocht mag je redelijkerwijs aannemen dat de telefoon up to date wordt gehouden voor de duur van het contract. Dat dat vaak genoeg niet gebeurd is natuurlijk een probleem, maar dat betekent niet dat de wat nu gebeurt ook de norm zou moeten zijn.

@konin525: De software is niet up-to-date.
En nee, Vista wordt niet gratis vervangen, maar je verkijkt je op het feit dat er bij Windows tenminste wel updates voor uitkomen: bugfixes, nieuwe driverversies, nieuwe (minor) features.
Je moet dan ook de vergelijking trekken tussen Windows patches en Android updates, en niet tussen nieuwe Windows versies en Android updates.

Daarnaast is er *nog* een cruciaal verschil tussen je telefoon en Android: je kan op je telefoon niet altijd zomaar (lees: zonder consequenties) je telefoon rooten en updaten. je kan wel altijd een retailversie kopen van de nieuwste Windows (of OS X) om dat op je machientje te zetten.

[Reactie gewijzigd door Jeanpaul145 op vrijdag 21 mei 2010 16:21]


Wat is er niet up to date aan een htc hero? Je kan er toch nog hetzelfde mee als toen je hem kocht?

Als windows 7 uitkomt, dan wordt je windows vista toch ook niet gratis vervangen?

De provider bundelt het abbo + telefoon. HTC heeft er niks mee van doen... Die verkopen gewoon een telefoon.

Onafhankelijk van het abonnement betaal je tussen de 400 - 700 voor een nieuwe HTC. Voor dat bedrag mag je toch wel verwachten dat je telefoon nog een paar jaartjes up to date gehouden wordt? Natuurlijk is hardwarematig niet alles mogelijk, omdat de nieuwere modellen sneller zijn. Maar een beetje service naar de klant kan geen kwaad!

Als je dat was beloofd toen je hem kocht heb je een punt, maar anders is het echt onzin. Je tv krijgt toch ook niets steeds software updates.

Als ik een game koop, dan ontvang ik enkele jaren na dato nog steeds (gratis!) updates voor mijn product. Mijn laptop wordt ook constant beloond met updates voor de grafische kaart, geluidsdrivers en andere. Ook mijn gewone computer krijgt op elk individueel component om de zoveel tijd weer een update.

Waarom zou dit dan niet op een smartphone het geval zijn? Smartphones zijn immers ook bijna-computers geworden.

Beetje wat Samsung met de Galaxy heeft gedaan ;-)

Hopelijk duurt het niet zo lang als de 2.1 update voor de Hero :+
Je wekt de impressie dat die er al zou zijn. OOk die is er nog steeds niet!

Als de Legend deze update niet zou krijgen, zou dit de status van dit toestel ernstig doen schaden. Zeker door de beperkingen die de Legend nu al heeft ingebouwd tov de Desire, terwijl de performance meer dan goed genoeg is om deze features die de Desire biedt ook te kunnen draaien op de Legend.

Kan me herinneren dat een hoge pief van Adobe heeft aangegeven dat voor flash een snapdragon (of equivalent) cpu nodig zou zijn. De legend heeft een trage cpu is het niet?

Volgens mij dat toch zon beetje de grootste update aan 2.2.

[Reactie gewijzigd door lowfi op vrijdag 21 mei 2010 10:08]


Nouja, 2.2 zonder Flash is wel minder groots, maar het update-mechanisme zou ook over de kop gehaald zijn waardoor je als gebruiker niet meer (zo veel/vaak) afhankelijk bent van je aanbieder/telefoonbouwer voor updates. Daar is tijdens de I/O nog niets over gezegd, maar het zou me verbazen als ze dat eruit hebben getrokken en/of hebben overgepoot naar Gingerbread (3.0).

Nou, ik vind de grootste update aan 2.2. de Dalvik VM JIT compiler die erin komt. Die kan een aardige snelheidsverbetering realiseren. Op de Google I/O gisteren, kon men ook zien dat 2.2 ook daadwerkelijk 2-5 keer sneller is dan 2.1.
Ik vraag me wel af, als deze verbetering kan worden gerealiseerd met 2.2, is het dan wèl mogelijk om Flash te draaien op de Legend? Die kans lijkt me i.e.g. groter, maargoed dat moeten we dan maar even zien.

Nou, die redenatie klopt niet helemaal. Het is namelijk zo dat de JIT compiler er voor zorgt dat alle (java) apps sneller draaien. Het is bijzonder onwaarschijnlijk dat Adobe Flash voor Android heeft ontwikkeld op basis van een Java app. Dus die snelheidsverbetering is wel goed voor de apps, maar voor alles dat nativa draait (zoals Flash) zal er geen snelheidsverbetering aan ondervinden.

Nope dat is 1 van de vele dingen die er bij komen, zie het artikel van gister :) Staat veel en veel meer in dan enkel flash (wat in dat hele lange artikel maar 1 keer wordt genoemt).

Flash lijkt me meer een nice to have.
Lees nog maar eens terug wat er in 2.2 zit:

nieuws: Google kondigt Android 2.2 Froyo aan

Snellere JIT
Apps op SD (hoewel dat ook met custom roms kan)
Meer API's
Betere Search
Muziek in de cloud

En ja, ook Flash.

De HTC Legend heeft al Flash ingebouwd dankzij HTC. :)
Die hebben speciaal voor 2.1 een Flash plug-in geschreven, toegegeven dat alles behalve ad's niets soepel werkt maar dat kan alleen nog maar vooruit gaan met 2.2!
Plus ik denk dat de Legend veel meer verkocht gaat worden (gebaseerd op de belachelijk grote hoeveelheid reclame die hiervoor wordt gemaakt) dan de Desire en dat ze dus een hele hoop klanten teleurstellen.

De HTC Desire is nog altijd de snelle betere broer van de legend.
Voor een High end toestel als deze is geen reclame nodig omdat de gadgetfreaks onder ons dit toch wel weten.

De Legend zal ongetwijfeld meer verkopen door de reclame.
Maar meer dan de Desire dat betwijfel ik.

Ik merk ook bij ons op de forums op Androidworld.nl dat er aanzienlijk meer nieuwe
leden komen die zojuist een desire hebben aangeschaft of er 1 aan gaan schaffen dan we leden krijgen die voor een Legend gaan.

Die legendreclame is bedoelt voor de gemiddelde consument. En die kijkt niet zo nauw naar een specefiek toestel.

The legend is ook het budget toestel terwijl de desire de high-end versie is...
Dus best logisch eigenlijk wel hoor...

Sinds wanneer is een telefoon die meer dan 350 euro kost budget? De Legend is ook gewoon high end, alleen een stukkie minder dan de Desire ed.

Persoonlijk boeit flash mij niet zo heel erg veel op me telefoon. Waar ik flash vooral voor gebruik is youtube maar dat heb je toch ook als app dus persoonlijk mis ik er niet zoveel aan.

Nee is zeker geen high end, maar mid end, heeft niet eens met de prijs te maken maar kwa hardware is het gewoon geen top-product! Dus je hebt gelijk dat het geen low-end is, maar het is ook geen high end :)

Qua hardware wellicht niet, maar wat zijn precies de andere mogelijkheden? Hij behoort nog steeds tot de rapste telefoons die er zijn met Android 2.1. Bij een midrange toestel denk ik eerder aan een verouderd model dat ook zeker méér dan slechts 50 euro verwijderd zit van de Desire. Op basis van de bouwkwaliteit trekt de Legend zelfs dichter hier naartoe, omdat het niet één stuk plastic is.

Zeker omdat het toestel dit jaar is geïntroduceerd zou je dus gewoon nog support verwachten, ondanks dat hij out-of-the-box al super werkt. Maar goed, ik heb gelukkig een jaarcontract, de Android ontwikkelingen gaan veel te snel om een 2 jarig contract te kunnen veroorloven.

Mid-end bestaat overigens niet, het is midrange. Het zit toch niet aan het eind van het spectrum als het in het midden ligt, of wel?

De legend en desire ontlopen elkaar 3 tientjes... de Legend is gewoon de telefoon met het hoogwaardige unibody design en de Desire met de snapdragon cpu. Niets met highend te maken maar met persoonlijke voorkeur.

De Legend is helemaal geen budget toestel, hoe kom je daar nou weer bij?

lol, de Legend kwam 2 weken eerder uit en was na introductie van de Desire, 30-50 Euro goedkoper. Dus geen budget toestel alleen meer gericht op design (compacter en steviger met daarbij mindere processor specs maar zeker niet slecht).

Zei gisteren nog dat het rooten van mijn desire nu wel noodzakelijk wordt, en dat blijkt maar weer, ga geen halfjaar wachten om naar 2.2. te kunnen updaten, dan over een halfjaar wel weer back to the htc rom 2.2

In het gunstigste geval is het al over anderhalve maand, dus dat valt nog mee. Ik verwacht echter ook dat het wel wat langer zal duren.

Je hoeft geen half jaar te wachten hoor. We zitten ondertussen al in in het einde van maand 5. Over 5 weken begint de tweede helft van het jaar al... Ik verwacht hem dus we over een maand of 3 á 4 (hopelijk O-) ).

[Reactie gewijzigd door FabianNL op vrijdag 21 mei 2010 10:09]


Ik vermoed dat hij refereert aan de traagheid waarmee htc normaal updates uitbrengt ;)

Nu maar hopen dat deze update sneller doorgevoerd wordt dan die van de HTC Hero. Dit zou namelijk wel het geval moeten zijn omdat de Desire voor alle landen dezelfde SKU heeft en dus ook maar één keer goedgekeurd hoeft te worden.

Me likey.
Gaat dit ook betekenen dat die irritante bugs weggepoets worden? Dat je de desire steeds op vliegtuigmodus moet zetten en dan weer terug om je dataverbinding terug te krijgen kan niet de bedoeling zijn neem ik aan. ;)

Ja, en heb je ook wel eens je wekker gezet om dan de volgende morgen tot de conclusie te komen dat je batterij op is...

Toestel uitzetten voor het slapen gaan is ook geen oplossing omdat de wekker het toestel niet kan wekken 8)7

Lijkt mij dat er voor de Legend ook een update gaat komen. Toestel is net zo oud (of nieuw) als de Desire. Zou fijn zijn als de Legend-bezitters ook gebruik kunnen maken van de verbeteringen en vooral de snelheid met deze update.

Maar zoals we vaker zien weet je het nooit met die telefoonbouwers en kan het zomaar zijn dat ze het maar voor specifieke toestellen doen en de rest van de klanten laten zitten.

Zoals het toestel nu is is dat niet z'n probleem, weinig bugs dus voor zover ik mag geloven (heb me huisgenoot nog niet horen schelden) :D En dat ding is al heerlijk snel en volledig (kwa apps/ondersteuning), het is dus niet zo dat ze nu niks aan hun telefoon hebben zeg maar :P

Anyway, uiteraard komt 2.2 al eerder via andere wegen naar de Desire (er is al root+custom roms) want de Nexus krijgt hem deze maand wss nog (of begin volgende)... Voor de tweakers dus geen probleem dat ze hem pas in de 2de helft van dit jaar krijgen ;)

Edit: vliegtuigmodus om wegvallende verbinding te herstellen? Die is nieuw en volgens mij heeft niet iedereen daar last van? Misschien provider afhankelijk?

@lubbertkramer: er staat niet over een half jaar er staat in het 2de deel van dit jaar (dat begint over 30+13 dagen), dat kan max een half jaar zijn (+30+13 dagen) maar ook met 6 weken ;) (niet dat ik van het vroegste uit zou gaan)

edit: stom ja, dat krijg je als je onder het werk snel wil posten :P (verbeterd dus^^)

[Reactie gewijzigd door watercoolertje op vrijdag 21 mei 2010 10:57]


Je loopt iets op de zaken vooruit.
1 Juli begint het 2e deel van het jaar.
Dus nog 30+13 dagen wachten :)

Ik heb het ook. Soms zelfs een restart nodig.
Heb een vodafone desire en zit op hun netwerk.
Ik ga ook maar naar een custom rom. Alsof mij die Sense interface wat uitmaakt kost alleen maar resources.

Fijn om zo snel al van HTC te horen.
Dit vind ik dan wel het nadeel van HTC telefoons met Android en de Sense interface eroverheen: je moet langer wachten op updates van Google.
Al zou dit vanaf Android 2.2 moeten gaan meevallen omdat Google onderdelen van het besturingssysteem als aparte software updates gaat uitgeven via bijvoorbeeld de Android Market.

Ik ben wel enthousiast na het nieuws over Android 2.2. Misschien ga ik wel een custom rom proberen zodra er een uit komt voor de Desire op basis van Froyo. Desnoods zonder Sense.

"Al zou dit vanaf Android 2.2 moeten gaan meevallen omdat Google onderdelen van het besturingssysteem als aparte software updates gaat uitgeven via bijvoorbeeld de Android Market."

Is dit nou ook echt zo? Ik heb dat namelijk (nog) nergens kunnen lezen. Dit waren inderdaad van te voren wel de verwachtingen, maar volgens mij gaat dit pas in versie 3.0 zitten...

Denk dat dat pas met 3.0 komt of als verrassing want ze hebben er niks over gezegd...

Maar dat is toch wel een punt waar ik iets over had willen horen en of dat er nu aan komt of pas bij 3.0 (denk het wel omdat een schoon versienummer is dus een 'nieuwe' start) en in hoeverre er dingen voor de gebruiker veranderen en of het met telefoons met sense ook werkt.

hmmm heb nu een Windows phone en daar komt gewoon GEEN update voor (dat is pas lang "wachten" ;) ).

Mijn Desire is onderweg en ben uberhaupt blij dat er updates voor komen (daarom ga ik nu juist naar Android). Ondanks het semi-gesloten karakter is het een stuk opener/vrijer dan WM 6.5 .....

Ik ben benieuwd! Vooral het streamen van muziek lijkt me erg handig, als het een beetje goed werkt over 3G. Beetje het zelfde als Spotify en Grooveshark, maar dan met je eigen muziek op je eigen PC :)

De snelheid van de Desire vind ik al prima, maar een beetje optimalisatie is natuurlijk nooit weg, misschien ook goed voor het batterijverbruik?

Op het streamen zit ik stiekem ook wel te wachten, alleen op de brommer heb ik lang niet altijd genoeg bereik om muziek te streamen maar dat hangt van de bit-rate en caching af of die die zwarte zone tussen me werk/huis op kan vangen ;)

[Reactie gewijzigd door watercoolertje op vrijdag 21 mei 2010 10:12]


Het batterijverbruik zal er vast door op vooruit gaan. Efficiëntere code is minder belasting voor de hardware en dus zuiniger. Al zal dit voordeel bij standby natuurlijk weer niet te zien zijn en daar gaat toch veel batterij aan op. Al met al zijn het voordeel maar klein zijn, er zal er wel degelijk voordeel zijn in batterijverbruik.

Mooi nieuws! Was natuurlijk wachten op deze berichten na de aankondiging van Google. Ben benieuwd wat er van de snelheidsverbetering van 2x tot 5x te merken is bij het dagelijkse gebruik. De beste verbetering is ongetwijfeld de Apps2SD, dat is toch wel een groot gemis in 2.1.

Kan niet wachten tot ik mijn Desire kan updaten!

Over het 'dagelijks' gebruikt merkt Engadget op in een preview van Android 2.2
"Of course, numbers are one thing, but how does it feel in practice? Frankly, we haven't seen that dramatic of a performance change. The full Engadget page consistently loaded a few seconds faster on Froyo, as did any other page we tried. Ditto for some of the more hardware-intensive games -- Raging Thunder II, for example. That said, fresh locations on Maps loaded just as fast on both versions, and we were hard pressed to find any other noticeable performance disparity. "

Die 'paar seconden' maken het drie keer sneller. Aangezien Android 2.1 tweakers.net in 3,31 sec. laadde op de Desire. Okè, absoluut maar een kleine verbetering, maar relatief wel groot.

Bron: reviews: HTC Desire: begeerte heeft ons aangeraakt

nou, de engadget site is nogal wat lomper/groter dan tweakers. die paar seconden is dus max. anderhalf keer zo snel. maarja, elke snelheidswinst is mooi meegenomen natuurlijk! :)
«  1  2  3  »

Op dit item kan niet meer gereageerd worden.

Volgende 10:28 EVGA voorziet GTX 470 van backplate en 'high flow bracket'
Vorige 09:45 Japan brengt satelliet met zonnezeil de ruimte in
VNU Media logo Hosted by True

© 1998 - 2012 Tweakers.net B.V. - Alle rechten voorbehouden - Contact - Jouw privacy - Algemene Voorwaarden

Uitgever van:

Website van het jaar 2011