StarTech .com BRACKET25X2. Gewicht: 150 g, Breedte: 102 mm, Diepte: 116 mm
4.5 van 5 sterren (681 shopreviews)
Bekijk
Micro-Mail B.V.
4.5 van 5 sterren (26 shopreviews)
Bekijk
codima
StarTech Dual 2.5 SATA HDD to 3.5 Bracket + cables
2.5 van 5 sterren (2 shopreviews)
bol Plaza
StarTech.com Dubbele 2,5 inch naar 3,5 inch HDD-steun voor SATA harde schijven 2,5 inch naar 3,5 inch steun met 2 schijven voor montagebay
3.5 van 5 sterren (12 shopreviews)
|Gratis
Megekko
StarTech.com Dubbele 2,5 inch naar 3,5 inch HDD-steun voor SATA harde schijven 2,5 inch naar 3,5 inc
5 van 5 sterren (2.359 shopreviews)
Reichelt
ST BRACKET25X2 - Dual 2,5-inch SATA op 3,5-inch beugel
3.5 van 5 sterren (7 shopreviews)
Proshop.nl
StarTech.com Dual 2.5" SATA Hard Drive Aan 3.5" Bay Montagebeugel
4 van 5 sterren (172 shopreviews)
MegaMobile
4 van 5 sterren (9 shopreviews)
Azerty
StarTech.com BRACKET25X2 - Storage bay adapter
4.5 van 5 sterren (1.192 shopreviews)
RedShell.nl | zakelijk
DectDirect.NL
Dubbele 2,5 inch naar 3,5 inch HDD-steun voor SATA harde schijven - 2,5 " naar 3,5 " steun - Storage bay adapter