BitTorrent heeft de integratie van BitTorrent Bundles in de desktop-versie van µTorrent aangekondigd en brengt een update uit voor de Android-versies van BitTorrent en µTorrent. Het bedrijf maakte ook bekend dat er in totaal al meer dan zestig miljoen Bundles zijn gedownload.
De nieuwste versie van µTorrent op de desktop heeft een menu waar gebruikers Bundles kunnen bekijken en gelijk kunnen beginnen met downloaden. Het menu zal ook terug te vinden zijn in BitTorrent 7.9, die volgende week uitkomt. BitTorrent begon vorig jaar na een testperiode met het Bundles-programma.
Bundles zijn legale contentpakketten die muzikanten en uitgevers via het netwerk beschikbaar kunnen maken. Inmiddels zijn er 448 bundels uitgebracht die in totaal meer dan zestig miljoen keer zijn gedownload. Gebruikers kunnen de bundel via het bittorrent-netwerk downloaden en delen. De bundel is vervolgens op verschillende manieren te unlocken, bijvoorbeeld door het delen op Facebook of Twitter, het geven van een e-mailadres of een gelddonatie.
Bittorrent heeft ook updates uitgebracht voor de Android-versies van µTorrent en BitTorrent. De interface van beide apps is volledig vernieuwd. Daarnaast kunnen gebruikers nu aangeven waar het bestand moet worden opgeslagen en is er de mogelijkheid om slechts een aantal onderdelen van de torrent te downloaden.