Wolfenstein: The New Order is vanaf 23 mei verkrijgbaar. Bovendien zal iedere pre-order van de nieuwe Wolfenstein-titel toegang bieden tot de bèta van de komende Doom-game. Uitgever Bethesda gebruikt de actie om meer interesse te wekken voor de games.
Het nieuws wordt onder andere gebracht door VG24/7. De game wordt niet ontwikkeld door id Software, dat verantwoordelijk was voor het klassieke Wolfenstein 3D uit 1992. Ditmaal ligt de franchise in handen van MachineGames. Dat is een Zweedse ontwikkelaar die grotendeels bestaat uit mensen die afkomstig zijn van het vroegere Starbreeze studios, bekend van de Riddick-games en The Darkness.
Wie de nieuwe Wolfenstein-game vooraf bestelt, krijgt toegang tot de bètatest van de nieuwe Doom-game. Dat een nieuwe Doom-titel in ontwikkeling is, was al bekend, maar verder is het stil gebleven rond de shooter van id Software. Wanneer de bèta van Doom van start gaat, is niet bekend. In de faq op de Wolfenstein-website wordt verteld dat bij ieder fysiek pre-order-exemplaar een code zit waarmee toegang tot de bèta verkregen kan worden zodra die begint.
Wolfenstein: The New Order komt uit voor de Xbox 360, Xbox One, PlayStation 3, PlayStation 4 en voor Windows. Naast het nieuws heeft Bethesda ook een nieuwe trailer vrijgegeven.
Bethesda toont het verhaal uit Wolfenstein: The New Order