De Japanse uitgever Sega heeft bekendgemaakt dat actiespel Yakuza Ishin gereed moet zijn voor de release van de PlayStation 4 in Japan, op 22 februari 2014. Hoewel de Yakuza-serie bekend is in het Westen, is nog niet duidelijk of deze game ook buiten Japan wordt uitgebracht.
Sony en Sega kondigden Yakuza Ishin maandag aan tijdens een persconferentie van Sony Computer Entertainment Japan. In tegenstelling tot de meeste Yakuza-games, waarin normaliter moderne Japanse gangsters centraal staan, speelt Yakuza Ishin zich af in het feodale Japan. Het spel verschijnt niet alleen voor de PlayStation 4, maar ook voor de PlayStation 3 en de PlayStation Vita. Het ondersteunt cross-play tussen de Vita en de PS4, zo meldt Destructoid.
Veel titels die tijdens die presentatie werden getoond of aangekondigd zullen de Europese of Amerikaanse markt nooit bereiken, maar Yakuza Ishin zou daarop een uitzondering kunnen zijn. Sega bracht in het verleden diverse Yakuza-games naar het Westen, al zat er wel altijd minstens een jaar tussen de Japanse en de Europese release. Europa en de Verenigde Staten wachten echter nog steeds op een Engelstalige versie van Yakuza 5, dat vorig jaar al in de Japanse schappen lag. Sega heeft nog niets bekendgemaakt over de eventuele plannen om Yakuza 5 en Yakuza Ishin naar het Westen te brengen.