Enermax liet tijdens de Cebit zijn nieuwste prototypes zien, onder stolpen om ze te beschermen. Het bedrijf heeft zijn eerste passieve voeding met 650W vermogen ontwikkeld en liet ook een verbeterde waterkoeler zien.
De nieuwste voeding van Enermax is een passieve voeding. Voor lage vermogens is dat niet bijzonder, maar het prototype levert toch 650W. Dankzij een mix van Silverstone-ontwerp en Seasonic-productie wordt de Enermax-voeding ook onder volle belasting niet warmer dan vijftig graden, zo belooft het bedrijf. Een variant met 550W en zelfs een zwaardere versie tot 750W, beide passief gekoeld, zouden in de toekomst mogelijk zijn. De voeding wordt voor Platinum gecertificeerd, is volledig modulair en wordt gekoeld door middel van een combinatie van gaten en de behuizing als heatsink. De voeding moet in het vierde kwartaal voor ongeveer 200 euro verkrijgbaar zijn.
Enermax heeft ook een nieuw, verbeterd ontwerp van zijn geïntegreerde waterkoeler laten zien. De T1209 kreeg een verbeterd coldplate-ontwerp, dat beter contact met de processor en een effectievere warmte-uitwisseling moet opleveren. Ook de pomp van de koeler werd aangepakt en moet stiller zijn dan die van de huidige waterkoelers. Het bedrijf richt zich tot de introductie van de koeler op de ontwikkeling van een ventilator die beter bij de radiator past, om efficiënt te koelen zonder veel lawaai te produceren.