Uitgever 2K Games heeft bekendgemaakt dat Xcom: Enemy Unknown op 12 oktober in de winkel ligt, maar de shooter die enkel de titel Xcom draagt, verschijnt pas in 2013. Beide games verschijnen voor de pc, Xbox 360 en PlayStation 3.
Uitgever 2K Games heeft twee games op de planning staan die gebaseerd zijn op de Xcom-franchise. De games zijn afgeleid van een strategische scifi-game uit 1993. De uitgever kondigde als eerste de game aan die als enkel 'Xcom' door het leven gaat. De tactische shooter wordt gemaakt in een eigen studio van 2K Games, op basis van de Unreal-engine. Uit het jaarverslag van moederbedrijf Take-Two Interactive blijkt dat 2K Games de shooter heeft uitgesteld en pas in 2013 op de markt brengt.
Daarnaast heeft 2K Games Xcom: Enemy Unknown op de planning staan. Daarvan verloopt de productie wel voorspoedig, blijkt uit het jaarverslag. Enemy Unknown, net als het origineel een strategische game, wordt gemaakt door Firaxis Games en is vooral bekend van de Civilization-games. Het verschijnt nog wel in dit jaar en ligt vanaf 12 oktober in de winkel.