Dell stopt met het leveren van EMC-opslagproducten, zo heeft het bedrijf bekendgemaakt. Bestaande klanten worden wel nog ondersteund. Tien jaar lang leverde het bedrijf producten van EMC onder zijn eigen merknaam.
Het reseller-contract dat Dell met EMC had zou in 2013 aflopen, maar wordt nu al beëindigd, meldt PCWorld. Bestaande klanten zullen nog worden ondersteund, en kunnen via Dell bijvoorbeeld nog upgrades van hardware kopen, maar nieuwe systemen worden niet meer geleverd. Tot nu toe leverde Dell onder zijn eigen vlag opslagproducten van EMC.
Dell wil zich meer gaan richten op zijn eigen storagelijn. Tot nu toe was vijftig procent van de inkomsten van Dell op het gebied van opslag afkomstig van EMC-producten. Dell verkocht onder meer midrange-Clariion-san-array's, naast meer high-end-systemen. Het beëindigen van de deal is een forse tegenvaller voor EMC, dat 8 tot 9 procent van zijn inkomsten uit de Dell-deal haalde.