UPC heeft zakelijke abonnementen voor mobiel internet aangekondigd en komt later dit jaar met abonnementen voor consumenten. De provider maakt gebruik van het netwerk van Vodafone en biedt een maximum snelheid van 14,4Mbps.
UPC's Zakelijk Mobiel Internet bestaat uit vier abonnementen voor laptop en tablet. Voor 10 euro per maand krijgen zakelijke afnemers 200MB, voor 15 euro 500MB, voor 22 euro 2GB en voor 35 euro per maand krijgen ze 5GB aan dataverkeer. De maandprijzen zijn exclusief btw. Genoemde abonnementen zijn alleen af te nemen in combinatie met een Alles-in-1 Zakelijk- of Zakelijk Fiber Power-abonnement. UPC biedt de mogelijkheid om maximaal vijf sim-kaarten in een bundel af te nemen.
Het aanbod is een eerste stap van UPC op de markt voor mobiel internet. Het bedrijf belooft nog dit jaar met abonnementen voor consumenten te komen. "Ook daarbij gaan we gebruikmaken van het netwerk van Vodafone", vertelt Ronald Sutmuller, woordvoerder van UPC, tegen Tweakers.net. Over de prijzen en introductiedata van abonnementen voor consumenten maakt UPC nog niets bekend. Evenmin is bekend wanneer UPC zijn eigen 2,6GHz-frequentieblokken, die het samen met Ziggo verworven heeft, in gaat zetten voor mobiel internet. Op korte termijn is een lte-aanbod van UPC niet te verwachten.