Het Japanse Platinum Games, bekend van de games Vanquish en Bayonetta, werkt aan vechtspel Max Anarchy, weet een Japans tijdschrift te melden. De ontwikkelaar omschrijft het spel als een multiplayer melee fighting action game.
In het Japanse tijdschrift Famitsu staat een interview met Atsushi Inaba, producer bij ontwikkelaar Platinum Games. In het interview onthult hij het bestaan van Max Anarchy. Het wordt de eerste onlinegame van Platinum en zal verschijnen voor de Xbox 360 en PlayStation 3. Volgens Inaba creëert Platinum een nieuw genre met het spel, dat later dit jaar op de markt verschijnt en wordt uitgegeven door Sega.
Zonder cijfers te noemen geeft Inaba aan dat 'grote aantallen spelers' tegelijk Max Anarchy kunnen spelen. Het is onduidelijk of het spel daarmee als een mmog gezien moet worden. Het spel is ook offline speelbaar. Het krijgt een op een verhaal gebaseerde campagne. Die is ook in coop speelbaar. Inaba liet verder weinig los over de inhoud van het verhaal of het spel. Hij wilde alleen verklappen dat Jack, de hoofdpersoon uit Platinums eigen Mad World, speelbaar is in multiplayer. Volgens Inaba is er niet eerder een poging gedaan om een onlinevechtspel te maken waaraan veel spelers tegelijk kunnen deelnemen omdat het lastig is de synchronisatie van alle spelers goed te regelen. Beeld van de nieuwe game, die officieel nog niet is aangekondigd, is nog niet vrijgegeven.