Acer heeft zijn eerste Android-telefoon, de Liquid, een update gegeven. De nieuwe versie gaat 'Liquid e' heten en draait op Android 2.1. Daarnaast komt er nog een aantal nieuwe Android- en Windows Mobile-telefoons uit de stal van de fabrikant.
De eerste Android-telefoon van Acer wordt van een upgrade voorzien. Het toestel met de naam Liquid wordt voorzien van de nieuwste versie van het Android-besturingssysteem: 2.1. In plaats van het huidige model te updaten wordt er een nieuw model gelanceerd dat de naam Liquid e draagt. De huidige Liquid draait op versie 1.6 van Googles mobiele besturingssysteem. De nieuwe versie draait, net als zijn voorganger, op de Snapdragon-processor die door Acer teruggeschroefd is van 1GHz naar 768MHz. Over de prijs en beschikbaarheid wil de fabrikant vooralsnog niets kwijt.
Aan de hardware lijkt in de vernieuwde Liquid weinig veranderd te zijn. Wel voorziet Android 2.1 op de Liquid e in de nodige vernieuwingen. Zo heeft Acer het aantal homescreens opgehoogd van drie naar vijf en krijgt het toestel ook de live wallpapers die ook al op de Nexus One draaien. Omdat de fabrikant spreekt van 'double tap zooming' is de kans groot dat multitouch ontbreekt.
Naast de Liquid e heeft Acer ook nog een aantal andere telefoons aangekondigd. In de beTouch-serie komt de fabrikant met de E110 en E400 die op Android draaien. De E110 bezit een 2,8"-resistief touchscreen met qvga-resolutie, 3-megapixelcamera, 3g-functionaliteit, bluetooth en een fm-radio. Acer wil de telefoon in maart op de markt brengen.
De E400 beschikt over een 3,2"-scherm met hvga-resolutie, een Qualcomm MSM7227-processor op 600MHz, 3,2-megapixelcamera, 3g, wifi en gps. Van bluetooth wordt geen melding gemaakt. Het toestel wordt in april gelanceerd. De derde Android-telefoon is de Ferrari. Deze zou een opvallend design hebben en op Android 2.1 draaien. Verdere specificaties worden niet vermeld, al ligt het voor de hand dat er ook een rood model komt. De Ferrari moet net als de E110 volgende maand uitkomen.
De twee nieuwe Windows Mobile-telefoons komen uit de neoTouch-serie en hebben als naam P300 en P400 meegekregen. Beide draaien op versie 6.5.3 van Microsofts mobiele OS en hebben een 3,2"-scherm. Daarnaast beschikken de toestellen over 3g, wifi en Bluetooth. De P300 heeft tevens de beschikking over een qwerty-toetsenbord en een Qualcomm-processor die zijn werk op 528Mhz doet. De P400 draait op 600MHz. De P300 wordt verwacht in maart en de P400 in mei.