Lenovo heeft in de Verenigde Staten multitouch-versies van de X200-tablet en de T400s-laptop uitgebracht. De twee nieuwe apparaten sluiten aan bij de komst van Microsofts Windows 7, dat ondersteuning voor multitouch-apparatuur biedt.
Lenovo levert de X200-tablet en de T400s-laptop uit de Thinkpad-serie voortaan desgeswenst met een multitouch-scherm. De Amerikaanse introductie van de multitouch-versies valt een maand voor de release van Windows 7, dat over ingebouwde multitouch-ondersteuning beschikt. Lenovo komt binnenkort ook met het programma 'SimpleTap', waarmee de scherminstellingen en het volume via schermaanrakingen kunnen worden gewijzigd.
Lenovo gebruikte de term 'multitouch' al eerder voor schermen die zowel met een pen als met de vinger kunnen worden bediend. De schermen voor de T400s en de X200 zijn de eerste van Lenovo die bediening met meerdere vingers tegelijk mogelijk maken. De tablet kan daarbij maximaal twee vingers tegelijk herkennen; de T400s-laptop ondersteunt bediening met vier vingers. De multitouch-laptop gaat voor 2000 dollar van de hand; de tablet kost 1600 dollar. Lenovo bevestigde tegenover Tweakers.net dat de modellen naar Nederland komen, maar wilde nog niet zeggen wanneer dat gaat gebeuren.