Sonos heeft zijn CR200-controller uitgebracht. Deze afstandsbediening met kleuren-touchscreen maakt het mogelijk om de diverse onderdelen van het Multi-Room Music System van Sonos vanuit meerdere kamers te bedienen.
De Sonos CR200 is de vervanger van de CR100. De nieuwe remote voor het draadloze audiosysteem van Sonos beschikt over een 3,5"-touchscreen met een resolutie van 640x480 pixels. De afstandbediening toont onder andere albumhoezen en informatie over artiesten en muzieknummers, en zodra de gebruiker met typen begint, geeft de software suggesties voor items uit de muziekcollectie of radiostations. De controller zorgt er met behulp van het draadloze Sonosnet voor dat de Zoneplayers ononderbroken muziek afspelen, naar welke kamer de gebruiker zich ook begeeft.
De behuizing is van aluminium en de achterkant is van een rubberen laag voorzien, die ervoor moet zorgen dat de controller beter in de hand ligt. De CR200 bevat verder een vervangbare lithium-ion-accu en het apparaat wordt geleverd met het Sonos Oplaadstation. De adviesprijs van het geheel bedraagt 350 euro. De CR200 zal ook deel uitmaken van de nieuwe Sonos Bundle 250, die verder bestaat uit een Sonos ZonePlayer 90 en een Sonos ZonePlayer 120. Deze bundel kost ongeveer 1000 euro. Tegelijk met de CR200 heeft de Amerikaanse fabrikant versie 3.0 van de Sonos Software uitgebracht. Deze software ondersteunt alle bestaande Sonos-controllers, inclusief die voor de iPhone.
:fill(white)/i/1248770299.jpg?f=thumb)
:fill(white)/i/1248770300.jpg?f=thumb)
:fill(white)/i/1248770301.jpg?f=thumb)